Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Analizler

Uzun Vadede 50x Yapabilecek 5 Kripto Para

Uzun Vadede 50x Yapabilecek 5 Kripto Para yı bu yazımızda inceliyoruz.Bu yazımız iki bölüm yayımlanacaktır.İkinci bölüm yarın web sitemizden yayımlanacaktır.

Blockchain döneminin ilk yıllarında, birçok yenilikçi projenin kendi kripto paraları ile geleceğini görmeye başladık. Şu anki yıllarda Blockchain’i 1994 yılında internet olarak düşünürsek, mesafe katedecek daha çok yolumuz var. Tüm bu blockchain tabanlı şirketler, fonlama aşamalarından çıktı ve ürünlerin ilk versiyonlarını oluşturdular.

Blok zincirinin projelerinin uzun vadede, projelerin % 95’inin öldüğünü ve % 5’inin kazananlar olarak ortaya çıkabileceğini görüyoruz. Ancak bu projelerin % 5’inden azı, ( 50 proje üzerinde) bitcoin gibi büyümeyi gerçekten başarabilir.

Bu yazıda, uzun vadede 50 kattan fazla potansiyele sahip olan projelerin bir listesini sunuyoruz. Bu listede yer aldığımız tüm bu projeler VC yatırım desteğine sahiptir. Çünkü VC firmasının 5-10x kar için değil, uzun vadeli değer için herhangi bir projeye yatırım yaptığını biliyoruz.

Bknz: VC Yatırım desteği nedir ?

Uzun vadede 50 kat olacağını düşünülen ve erken çıkmaya değer projelerin ve Kripto Paraların bir listesi .

NEO

İlk olarak “AntShares” olarak adlandırılan NEO, 2014’te Da Hongfei tarafından ortaya çıkarıldı. Aslında, Haziran 2017’de NEO’nun AntShares’ten NEO’ya geri döndüğü ortaya çıktı.

NEO’nun amacı, ölçeklendirilebilir merkezi olmayan uygulamalar ağı oluşturmaktır. Platformun ana özelliği, akıllı sözleşmelerin kullanılması ve varlıkların ve bunların yönetiminin sayısallaştırılması için nasıl kullanılacağıdır.

Platform çeşitli kodlama dillerini desteklemektedir.Platformun ana diline geri dönüştüren bir sanal makinenin kendi sürümüne sahiptir.

Yatırımcılar arasında NEO, teknoloji ve vizyondaki benzerlikler nedeniyle “Çin Etherumu” olarak biliniyor. Ve pazardaki diğer kripto paralarla karşılaştırıldığında, NEO nispeten istikrarlı olmayı başardı. Neo Çin hükümetiyle yakın ilişki içerisinde ve Çin blok zinciri ekonomisinde önemli bir rol oynayabilir, bu da NEO fiyatını arttırabilir. Neo, bu yılın ocak ayında en yüksek fiyat seviyesine ulaştı ve 1NEO başına 161 USD seviyesine kadar yükseldi.O zamandan bu yana seviyelerini korudu, ancak yine de istikrarlı bir büyüme oranı sergiliyor.

Toplam Market Değeri : 2,213,360,500 USD $
Şimdiki Fiyat (USD) :$ 34.05 USD
Satın Alınabilecek Borsalar: BitTrex, Binance, Bitfinex

Hemen NEO almak için : Tıklayın

VeChain

VeChain, tedarik zinciri yönetimi süreçlerini optimize etmek için blockchain’in şeffaf ve dağıtılmış yapısını kullanan bir platformdur. Bu süreçleri optimize ederek, platform ve bunun çalışması, söz konusu ürünlerin kalitesine ve miktarına, müşteriye ve daha sonra tüketiciye geri karar verme gücünü vermektedir.

VeChain bir Çin blockchain ürünüdür ve yıllar boyunca Çin’e özgü birçok problemin çözümüne katkıda bulunmuştur. Şirket, VeChain’i kendi kulucka programına katılmaları için seçtikleri ve ülkede önemli bir sorun olan sahte alkolün dağıtımını azaltmak için birlikte çalıştıklarında PwC-Audit ve Advisory ile bir ortaklık kurdular. VeChain platformunun Çin tütün endüstrisi ve düzenleyicileriyle de benzer ortaklıkları var.

VeChain coinmarketcap a  19.sırada olduğu görülmektedir. VeChain, Çin’in blockchain endüstrisinde ve kripto pazarında en iyi şekilde temsil ediyor ve bir yatırım olarak çok fazla söz veriyor .

Toplam Market Değeri : 1,255,378,122 USD $
Geçerli fiyat (USD) : $ 2.26 USD
Satın Alınabilecek Borsalar:LBank, Binance, LATOKEN

Hemen VeChain almak için : Tıklayın

Zilliqa

Zilliqa ‘ nın amacı ; işlem hacmini ve hızını artırmak olan yüksek verimli bir blok zinciri platformudur. Blockchain’in açık defter özelliklerini kullanır ve güvenli bir şekilde izinsiz bir ortamda ölçeklenmesi anlamına gelir. Zilliqa’nın bir platform olarak ana amacı, Ethereum gibi önceden var olan platformlardan gerçekten ölçeklenebilir bir ağ oluşturmak için dezavantajlarını ve sorunlarını çözmek.

Zilliqa, Bitcoin Suisse, Co & Co, Global Brain Corporation, vb. Şirketler ile ortaklıklar kurmuş, büyük bir topluluk değerlendirmesi almıştır. Zilliqa, 2016 yılında bir araya gelen bir şirket ve ekip için uzun bir yol kat etmiştir.

Zilliqa platformu, blockchain’in ölçeklenebilirlik ve birlikte çalışabilirlik gibi temel sorunlarına saldıran yüksek verimli bir blockchain platformudur.

Toplam Piyasa Değeri :  519.061,285 USD
Geçerli fiyat (USD) : $ 0.068 USD
Satın Alınabilecek Borsalar : Binance, UpBit, Huobi

Hemen Zilliqa almak için : Tıklayın

NANO

NANO, 2015 yılında ortaya çıkan bir kripto para birimidir. Pazara RaiBlocks olarak girmiş, neredeyse bir yıl sonra takımın RaiBlocks’ı NANO’ya yeniden pazarladığı anlaşılmıştır. Sadece bir blok kafes mimarisine dayanan düşük gecikmeli ve güvenilir bir kripto para birimidir.

NANO’nun bir kripto para birimi olarak blok-kafes türü mimariye dayanması, temel olarak, platformlarındaki her hesabın / cüzdanın / kullanıcının kendi özel blok zincirine sahip olduğu anlamına gelir.

NANO işlemleri ücretsiz, anlık ve sonsuz ölçeklenebilir.

Toplam Market Değeri :  306,981,406 USD
Geçerli fiyat (USD) :  $ 2,30 USD
Satın Alınabilecek Borsalar : Binance, Kucoin, Mercatox

Hemen NANO almak için : Tıklayın

Basic Attention Token

Basic Attention Token  ilk blockchain tabanlı dijital reklamcılık çözümüdür. Platform Ethereum blockchain üzerinde çalışmakta ve Brave platformu olarak adlandırılır. Basic Attention Token,reklamveren, kullanıcı ve yayıncılar arasında bir platform ve bir token oluşturularak dijital reklam alanını büyük ölçüde geliştirdi.

Basic Attention Token ve Brave platformu, JavaScript’in yaratıcısı ve Mozilla Firefox’un kurucu ortağı tarafından kuruldu.

Toplam Piyasa Değeri :  253,791,000 USD
Şimdiki Fiyat (USD) : $ 0.253 USDT
Satın Alınabilecek Borsalar : LATOKEN, Binance, Huobi

Hemen Basic Attention Token almak için : Tıklayın

Not: Kripto para yatırımları şuan yüksek risk taşıyan yatırımlardır. Yazılarımız bir yatırım tavsiyesi niteliğinde değil incelemedir.Olası mağduriyetten btcanaliz.com sorumlu değildir.

 

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.

 BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı