Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Haberler

Tron’un Uzun Vadeli Planları Ve Alibaba’nın Ceo’su Jack Ma

Kripto paralar birkaç hafta önce çok fazla değer kaybediyorlardı. Bazıları bile yarısından fazlasının değerini kaybetti.Ve bir çok insan da panik devam ediyordu.

Bu ortamda sürekli olarak iyi giden bir alt coin var mı? Evet. Bu Tron (TRX).Her ne kadar Çin, kripto paranın önemli savunucusu olarak ortaya çıkmamış olsa da,ancak Tron’un yararlılığı muhtemelen ülkeyi kriptolarla ilgili bir ‘istisna’ filtresi eklemiştir. Tron’un Çin ile olanbağlantısı var, muhtemelen bu uzun vadede iyi olabilecek istikrarlı bir paradır. Size nedenini anlatacağız.

Tron’un CEO’su ve Jack Ma

Bilindiği üzere Jack Ma, Alibaba’nın arkasındaki adam. Eski işbirlikçilerini ve eski öğrencileri desteklediği bilinmektedir. İşte işin aslı şu: Tron’un CEO’su Justin Sun, eski bir Jack Ma’nin öğrencisi ve çalışanı. Bu, Alibaba’nın gücünün yakında Tron’un çabalarını destekleyebileceği anlamına geliyor.

Bu bilgi nesnel veriler açısından anlamlı değil. Ama eğer Jack Ma, Tron’u tüm Alibaba’nın gücüyle desteklemeye karar verirse, bu herkes için oyunu değiştirebilir.Bu sadece tron ile ilgili olmayacak, Çin’de geçerli olma ihtimalini de arttıracak. Neo ve Vechain Çin hükümeti altında da iyi görünüyor. Ama Tron daha iyisini yapabilir.Yakından takip etmeye devam edin.

Yalnızca Çin’in Tron için pazar payı olarak görebileceği 400 milyon kullanıcısı var. Aslında, Çin pazarını tek başına değerlendirirseniz, Tron’un şu anda düşük değerde olduğunu iddia edebilirsiniz.

Tron için iyi olan Çin için iyidir

Hayır, abartmıyoruz. Çin dünyanın en büyük pazarlarından biridir ve Tron Çin ile yakından bağlantılıdır (ve Bay Jack Ma’nın beklediği gibi Tron’u desteklemesi durumunda bu bağlantı daha da büyük olacaktır). Tron’un çıkarları Çin’le aynı hizada.

Biraz araştırma yaparsanız Çin’in çok uluslu şirketler yerine Çin halkına güç veren firmaları desteklemeyi tercih ettiğini göreceksiniz. Kripto dünyasının bunun için bir adı var. Buna Tron denmektedir.

Tron, içerik pazarını esasen Apple ve Google’dan alıp bağımsız hale getirecek. Bu, Çin’in çıkarları içindedir ve Tron’un güvenilir ve istikrarlı bir dijital varlık haline getirecektir.

Tron Çin için iyi bir projedir.Bu bağlantı tek başına Tron’un fiyat artışına sebep olabilir. Tron’u yakından takip etmekte fayda var.

Lütfen dikkat: Lütfen yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Bu yatırım tavsiyesi değil, sadece araştırmamızı sizinle paylaşıyoruz ve yatırım kararlarınızdan sadece siz sorumlusunuz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz..

 BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı