steller-xlm

Açık kaynaklı bir dijital platform olan Stellar, insanlar, bankalar ve ödeme ağları arasındaki açıklığı kapatmak için merkezi olmayan para birimi ve finansal ticaret sistemlerini kullanmaktadır. Proje, tüm gelir kategorilerinden bireylerin güvenli ve uygun maliyetli finansal hizmetlere erişiminin sağlandığı uygun fiyatlı bir mali sistemin oluşturulması amacıyla başlatıldı.

Stellar Nasıl Çalışır?

Stellar, ekosistemin tüm işlemlerinin kaydedildiği ortak bir deftere güç veren merkezi olmayan sunucular ağıdır. Kâğıt parayı belirli ağ geçitleri tarafından verilen kredi olarak kaydeder. Bu kredi, bir kullanıcının sanal para birimi için dijital cüzdan gibi çalıştığı bir sanal hesaba verilir. Stellar sahipleri daha sonra, ağdaki diğer bireylere, mümkün olan en düşük puanla hemen değiştirilen birden fazla para birimi üzerinden kredi gönderebilir.

Neden Stellar’a yatırım yapmayı düşünmelisiniz ?

IBM Ortaklığı: Bu neden sadece Stellar’a bir avantaj sağlıyor. IBM ve Stellar ortak bir sorunu çözmek için birlikte çalışıyorlar. IBM-Stellar  finansal kurumların mümkün olduğu kadar az işlem ücreti ile dünya çapında işlemlere izin vermedeki bir değişimi temsil ediyor.

Güçlü Teknoloji: Stellar sınır ötesi para transferini kolaylaştıran dağıtılmış bir blockchain olması anlamında Bitcoin’e benzemektedir.Stellar ve bitcoin arasındaki önemli farklardan biri de Stellar ağında yapılan işlemlerin ücretsiz olmasıdır.

Yönetmeliklerle Uyumlu: Bu, projenin diğer kripto para birimlerine göre önemli bir avantajdır. ICO düzenlemesi, kripto dünyasında kaçınılmaz bir duraktır. Her hafta / ay, kara para aklama ve en önemlisi güvenlik gibi çeşitli tüketici koruma konularına kripto paranın tabi olduğu düzenlemeleri düzenleyen yeni yargı mercilerinin yetkililerini görüyoruz.

Bazı yetkililer, ICO’ları tamamen durduracak kadar ileri gitmişken, bazıları ICO ve blockchain ile ilgili suiistimalleri soruşturmak için özel siber birimler kurmuşlardır.

Ancak Stellar’ın herhangi biri için endişelenmesi gerekmiyor. Stellar halihazırda en çok öneme sahip ve önemli ICO yönetmeliklerine uyumludur ve yönetmeliklere uyumlu bir teklifle girişimcilere yardımcı olmaya çalışmaktadır.

İlginizi Çekebilir :  Tron (TRX) ve BitTorrent Ortaklığının Detayları Ortaya Çıktı

Ortalama gönderim süresi, 2-5 saniye arasındadır.

Kolay para transferi: Stellar herhangi bir finansal aracın dünyadaki herhangi bir kişiye ücretsiz ve anında herhangi bir para biriminde para olarak aktarılmasını sağlamaktadır.Ekip,insanlar için sınır ötesi para transferini kolaylaştırmak için çalışıyor ve bunu da gayet başarılı şekilde yapıyor.

IBM ortaklığı ve çok hızlı işlemleriyle, proje geçmişte oldukça fazla şey başardı. 2018, kendi merkezi olmayan alışverişini (SDEX) ve daha da geliştirilmiş bir ağ başlatmak için çalıştığı için, proje ekibi için bu yıl dolu dolu geçecek gibi görünüyor.

Lütfen dikkat: Lütfen yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Bu yatırım tavsiyesi değil, sadece araştırmamızı sizinle paylaşıyoruz ve yatırım kararlarınızdan sadece siz sorumlusunuz.

Stellar hakkında bilgiler

Kısa Adı: XLM
Toplam arz: 103,887,050,716 XLM
Dolaşan coin değeri: 18,571,305,568 XLM

Toplam Market değeri: 8,125,169,042 USD
Cari Fiyat: 0,43 USD

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz..

 

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account