Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
AnalizlerHaberler

Stellar (XLM), Ripple (XRP)’yi Nasıl Geçecek?

Stellar (XLM), bu yıl düşüş pazar ortamına rağmen sürekli yükseliyor. Geçen sene kripto para dünyasında, Stellar’ın, Lumens veya XLM’nin yeni doğmuş yerli varlığı, Ripple’e (XRP) göre gelecek vaat ettiğini gösteriyor.

Yazım sırasında $ 0.39 seviyesinde işlem gören XLM, teknoloji sorumlusu Jed McCaleb de dahil olmak üzere geliştiricilerin girişimleriyle daha yükseğe tırmanmaya hazırlanıyor.SDEX’in artan rolü, Stellar platformunu daha da güçlendirecek şekilde ayarlanmıştır.

Yetkililer ve akıllı kontratların kolaylaştırıcısı olan Stellar’ın, birkaç gün içinde birkaç saniyeden sınır ötesi işlem yapma süresi kısaltılmış ve XLM’nin değer i % 14,000’den fazla artmıştır. Bu gelişme, parayı en iyi performans gösteren sanal para birimlerinden birine yükseltmiştir.

XLM’nin değerindeki artışa ek olarak, yatırımcılara daha fazla görünürlük ve geniş çaplı FinTech firmaları ile yakın ortaklıklarından dolayı yaygın kabul görme olasılığı da artmaktadır. Bu gelişmeler Stellar’ın rakibi olan Ripple yürüyüşüne yardımcı olabilir.

İlk olarak, Ripple Prestijli bir teknoloji şirketi olan IBM, Stellar’ı bankacılık ve finans sektöründe bir oyun değiştirici olarak ilerletmeye ve sınır ötesi finansal işlemlerde devrim yapmaya hazırlanıyor. Bu güç ortaklığı, XLM’yi birçok merkez bankasına ifşa ediyor.

İkincisi, birinci sınıf muhasebe danışmanlığı şirketi Deloitte, Stellar için bir başka rüzgardır. 2016’da başlayarak, blok zinciri eğitiminin desteklenmesi, dijital bankacılık sorunlarının çözülmesi ve XLM’nin nihai ana kabulü konusunda işbirliği merkezleridir.

Son olarak, Hindistan Endüstri Kredi ve Yatırım Kurumu (ICICI) bankası aracılığıyla Stellar, dijital para birimlerine yeni girmeye başlayan kitlesel olarak, kaynaşmamış Hint nüfusunun medenileştirilmesinde etkili olacağına öne sürdü.

Stellar tarafından üretilen bu önemli bağlar göz önüne alındığında, üç faktör onu çekici hale getirdi: güçlü ve güvenli ekosistem, hızlı işlemler ve oldukça ucuz maliyetler.

Ripple, Coinmarketcap.com’daki ilk beş kripto para biriminde olabilir, XLM, sekizinci sırada iken, yazım sırasında $ 0.91 seviyesinde işlem görebilir. Yine de Stellar (XLM) için daha fazla fiyat artacağını, sahip olduğu kartlardaki güç ortaklıkları göz önünde bulundurulduğunda söyleyebiliriz.

Lütfen dikkat: Lütfen yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Bu yatırım tavsiyesi değil, sadece araştırmamızı sizinle paylaşıyoruz ve yatırım kararlarınızdan sadece siz sorumlusunuz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz..

Facebook: facebook.com/Btcanalizleri/

Twitter:twitter.com/btcanaliz

BTC

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı