stealler-ripple

Stellar (XLM), bu yıl düşüş pazar ortamına rağmen sürekli yükseliyor. Geçen sene kripto para dünyasında, Stellar’ın, Lumens veya XLM’nin yeni doğmuş yerli varlığı, Ripple’e (XRP) göre gelecek vaat ettiğini gösteriyor.

Yazım sırasında $ 0.39 seviyesinde işlem gören XLM, teknoloji sorumlusu Jed McCaleb de dahil olmak üzere geliştiricilerin girişimleriyle daha yükseğe tırmanmaya hazırlanıyor.SDEX’in artan rolü, Stellar platformunu daha da güçlendirecek şekilde ayarlanmıştır.

Yetkililer ve akıllı kontratların kolaylaştırıcısı olan Stellar’ın, birkaç gün içinde birkaç saniyeden sınır ötesi işlem yapma süresi kısaltılmış ve XLM’nin değer i % 14,000’den fazla artmıştır. Bu gelişme, parayı en iyi performans gösteren sanal para birimlerinden birine yükseltmiştir.

XLM’nin değerindeki artışa ek olarak, yatırımcılara daha fazla görünürlük ve geniş çaplı FinTech firmaları ile yakın ortaklıklarından dolayı yaygın kabul görme olasılığı da artmaktadır. Bu gelişmeler Stellar’ın rakibi olan Ripple yürüyüşüne yardımcı olabilir.

İlk olarak, Ripple Prestijli bir teknoloji şirketi olan IBM, Stellar’ı bankacılık ve finans sektöründe bir oyun değiştirici olarak ilerletmeye ve sınır ötesi finansal işlemlerde devrim yapmaya hazırlanıyor. Bu güç ortaklığı, XLM’yi birçok merkez bankasına ifşa ediyor.

İkincisi, birinci sınıf muhasebe danışmanlığı şirketi Deloitte, Stellar için bir başka rüzgardır. 2016’da başlayarak, blok zinciri eğitiminin desteklenmesi, dijital bankacılık sorunlarının çözülmesi ve XLM’nin nihai ana kabulü konusunda işbirliği merkezleridir.

Son olarak, Hindistan Endüstri Kredi ve Yatırım Kurumu (ICICI) bankası aracılığıyla Stellar, dijital para birimlerine yeni girmeye başlayan kitlesel olarak, kaynaşmamış Hint nüfusunun medenileştirilmesinde etkili olacağına öne sürdü.

Stellar tarafından üretilen bu önemli bağlar göz önüne alındığında, üç faktör onu çekici hale getirdi: güçlü ve güvenli ekosistem, hızlı işlemler ve oldukça ucuz maliyetler.

Ripple, Coinmarketcap.com’daki ilk beş kripto para biriminde olabilir, XLM, sekizinci sırada iken, yazım sırasında $ 0.91 seviyesinde işlem görebilir. Yine de Stellar (XLM) için daha fazla fiyat artacağını, sahip olduğu kartlardaki güç ortaklıkları göz önünde bulundurulduğunda söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir :  En İyi Kripto Para Portföyü İzleme Uygulamaları

Lütfen dikkat: Lütfen yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Bu yatırım tavsiyesi değil, sadece araştırmamızı sizinle paylaşıyoruz ve yatırım kararlarınızdan sadece siz sorumlusunuz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz..

Facebook: facebook.com/Btcanalizleri/

Twitter:twitter.com/btcanaliz

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account