Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Haberler

Blockchain Konferansında İzdiham Yaşandı!

ABD’nin San Francisco Eyaletinde düzenlenen Blockchain konferansına 1500 kişi katıldı! Konferansın kapasitesi 1000 olunca adeta izdiham yaşandı.

San Francisco’da düzenlenen konferansta gönüllüğü ve müziği teşvik eden projeler sergilendi. Dünya çapında her ay düzenlenen onlarca Blockchain konferansından sadece bir tanesi olan bu konferans meraklıları tarafından ilgi gördü. Blockchain Connet verdiği bir haberde konferansı “ilk ABD-Çin blok zincir konferansı” olarak adlandırdı. Binden fazla girişimci, bilim adamı ve proje geliştiricilerini bir araya getiren konferans önemli bir etkinlik olarak görüldü. Katılımcıların her biri etkinliğe katılabilmek için 500-1000 dolar arası bir ücret ödediği belirtildi.

Etkinlik hakkında çeşitli bilgiler veren gazeteciler etkinliğin en ilginç yanının ise sergi salonunda oluşan izdiham olduğu söylendi. Uzun bir süredir tam kapasitesine ulaşamayan tiyatro salonuna bu kadar insanın gelmesi yapımcıları bir hayli şaşırttı. Fakat izdiham katılımcılar tarafından pekte hoş karşılanmadı ve insanları bir hayli kızdırdı.

Blockchain

Ünlü İsimler Konuşma Yaptı

Konferansta ünlü isimler konuşma yaptı, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Litecoin’in kurucusu Charlie Lee, Kurumsal Girişim Ortakları ve Hazırlık Sermayesinden girişim yatırımcıları yer aldı. Ayrıca Tencent Blockchain’in CEO’su Aaron Cai, Çinli internet devleri tarafından geliştirilen projeler hakkında bir sunum yaptı. Etkinlik sırasında Addy Crezee gelecek bir Blockchain konferansı duyurusunda bulundu. Gelecek konferansta etkinliğe katılacak olanlar için %80 indirim yapıldı ve konferans giriş ücreti 99 dolar olarak belirlendi.BTC

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı