Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
AnalizlerHaberler

Ripple Fiyatını Arttırabilecek 4 Ortaklık

Ripple, bugün satın alabileceğiniz pazardaki hacim olarak üçüncü coindir. Ancak Ripple’ı yatırım olarak düşünürken akılda tutulması gereken şey, bunun bir ödeme protokolü olduğunu ve sadece bir kripto para birimi olmadığını hatırlamaktır.

Ripple, bankaların birbirlerine sınır ötesi ödeme yapmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış ve yapılmıştır. Ripple ödeme protokolünü kullanmanın en büyük avantajı işlem ücretlerini ve zamanı önemli ölçüde düşürmesidir.

İşte Ripple’in 2018’in ilk çeyreğinde güvenmeyi başardığı birkaç büyük ortaklık.

Lütfen dikkat: Lütfen yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Bu yatırım tavsiyesi değil, sadece araştırmamızı sizinle paylaşıyoruz ve yatırım kararlarınızdan sadece siz sorumlusunuz.

1-Moneygram

MoneyGram dünyaca ünlü para transfer şirketlerinden biridir. Müşteriler, MoneyGram’ı para göndermek, almak, faturaları ödemek için kullanabilirler. Bu konuda, dünyanın en büyük ikinci ödeme aracıdır.

11 Ocak’ta şirket, Ripple ile ortaklık yapacağını ve XRP kullanmaya başlayacağını duyurdu. Ortaklıkta, MoneyGram,XRP altyapısını ve xRapid sistemi kullanarak sınır ötesi ödemeleri daha ucuz ve hızlı hale getirecek.

Ayrıca MoneyGram, likidite sorunlarını çözmeyi, transferleri daha ucuz yapmayı ve transfer süresini yarı yarıya azaltmayı planlıyor. 

2-Mercury FX

Mercury FX, düşük fiyat ile para transferleri ve borsalar sağlayan uluslararası bir para uzmanı şirketidir.Şirket ayrıca sınır ötesi ödemelerini de kolaylaştırıyor. Her finansal şirket ve hizmet sağlayıcısı gibi, likidite sorunları ile karşı karşıya kaldılar ve yüksek işlem ücretleri talep ettiler.

Mercury Fx ayrıca Ripple ile ortaklık kurarak ve XRP altyapısını kullanarak işlem ücretini ve zamanını azaltmayı düşünüyor.

3-IDT Corporation

IDT Corporation, ön ödemeli ve VoIP telefonlarında uzmanlaşmış bir Amerikan telefon şirketi.

XRP kullanma Sebepleri Mercury FX ve MoneyGram ile aynıy; Likidite sorunlarını çözmek.

Ortaklık Duyurusu 24 Ocak’ta yapıldı.

4-LianLian

LianLian, dünyanın her yerindeki satıcılar ve tüketiciler için güvenli bir ödeme transfer hizmeti sağlayıcılarıdır. Şirket, Çin dışına dayanıyor ve Amazon ve eBay gibi internet pazarları sayesinde ticaret topluluğunda oldukça popüler.

LianLian International, 14 Şubat’ta Ripple ile ortaklıklarını açıkladı. Ripple’a yönelik uzun vadeli planları, Avrupa ve Amerikan finans piyasasına girmek için, müşterilerinin işlem ücretlerinde büyük bir bölümünü kaybetmeden sınır ötesi ödemeleri yapma ve alma araçlarını kolaylaştırmak için kullanmaktır.

Ripple’in finansal hizmet sağlayıcılarının çalışma şeklini değiştirme potansiyeline sahip olduğu oldukça açık. Ripple’in başardığı bu prestijli ortaklıklar, aynı şeylere karşı daha güçlü bir vasiyet olarak nitelendirebiliriz. XRP’nin fiyatı neredeyse bu çığır açan ortaklıklar tarafından garanti ediliyor.Bu yazıda sıkça da dile getirdiğimiz gibi ancak temel teknolojinin bir kripto para değil, bir ödeme protokolü olduğu akılda tutulmalıdır.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz..

Facebook: facebook.com/Btcanalizleri/

Twitter:twitter.com/btcanalizBTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı