Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Analizler

Nem (XEM) Analizi

NEM, üçüncü şahısların kripto para birimlerinden tedarik zincirlerine ve hatta noterlik hizmetlerine kadar neredeyse her şeyi inşa etmek için kullanabilecekleri, son derece özelleştirilebilir bir akıllı varlık blok zinciridir.

API tabanlı arayüzüyle NEM herhangi bir programlama dili ile kullanılabilir, bu da işletmelerin mevcut altyapılarını blok zincirine entegre etmelerini sağlar. Platformdan yararlanmak isteyen geliştiricilerin herhangi bir özel yazılıma ihtiyacı yoktur ve bunun yerine API aracılığıyla engelleme işlevlerine erişebilirler.

Esneklik ve kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak, kamusal ve özel blockchain, çoklu adresler, P2P zaman senkronizasyonu sistemi ve şifrelenmiş mesajlaşma arasındaki seçenek gibi organizasyonun değişen ihtiyaçlarına uygun birçok özellik sunmaktadır.

Market Değeri : 3,71 milyar dolar

Geçerli Fiyat: 0,41 Dolar

Tüm zamanların en yüksek fiyatı: 1.9 Dolar

 

Temel Analiz

Eski blockchain projelerinden biri olan NEM’in, Asya Pasifik Bölgesi’nde zaten kurulmuş bir ortak ağı var. Mijin blockchain sayesinde, Japonya’nın önde gelen finans kurumları, özel şirketler ve kripto para birimi değişimi ile test ediliyor. Bu ayın ilerleyen zamanlarında NEM, NEM’in benzersiz akıllı sözleşme eklentileriyle hem özel hem de kamu ağlarını yönetmesine izin veren 2.0 Catapult sürümünü yayınlayacak. Bu eklentiler, kurşun geçirmez dijital varlık oluşturma, merkezi olmayan takaslar, gelişmiş hesap sistemleri iş mantığı modellemesi ve IoT’nin AI uygulamalarına katılmasını sağlayacak.

 

Yaklaşan Etkinlikler

1-Chainges Konferansı (Amsterdam,Hollanda)

2-NEM geliştiricileri  (NEM’in 2.0 versiyonu için),31 Mayıs 2018’de bir araya gelecek.

Teknik Analiz

Giriş: 0.000045 ~ 0.000040

Hedef: 0.00007+

Lütfen dikkat: Lütfen yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Bu yatırım tavsiyesi değil, sadece araştırmamızı sizinle paylaşıyoruz ve yatırım kararlarınızdan sadece siz sorumlusunuz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz..

BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı