Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
AnalizlerHaberler

Mayıs İçin Yatırım Yapılabilecek En İyi 5 Coin (Bölüm 1)

Nisan için son listemiz son derece başarılı geçti ve rekor oldu % 100 doğruluk elde etti. Kar etmenize yardımcı olabilecek iyi araştırılmış bir liste ile tekrar geri döndük.Bu yazıyı 2 bölüm halinde yayımlayacağız yazının devamı yarın yeniden web sitemizde olacak.Ama tekrar belirtmek isteriz ki Lütfen yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Bu yatırım tavsiyesi değil, sadece araştırmamızı sizinle paylaşıyoruz ve yatırım kararlarınızdan sadece siz sorumlusunuz.

Waves

Web, büyük ölçekli iş ve tüketici uyumu için tasarlanmış özel bir blockchain platformudur. Waves, blockchain teknolojisinin sıradan işletmelere ve son kullanıcılara erişebilmesinin faydalarını sağlamak için oluşturuldu. Platform 2016 yılında piyasaya sürüldü ve mevcut blockchain hizmetlerinin eksikliklerini gidermek için sıfırdan tasarlandı. Sonuç, güvenlik, kolay jetonlu işlemleri (yaratma, aktarma, takas) ve basit bir kullanıcı deneyimini vurgulamanın yanı sıra hız ve ölçeklenebilirlik gibi kritik uzun vadeli sorunları ele alan kurumsal kullanıma hazır bir platformu olmayı başardı.

Satın Alma Bölgesi: 0.0007 – 0.00074 BTC

Satış Bölgesi: 0.0010 – 0.0012 BTC

ETC

Ethereum Classic, akıllı sözleşme  özelliğine sahip açık kaynaklı, halka açık, blockchain tabanlı bir dağıtık hesaplama platformudur. Merkezi olmayan bir Turing-complete sanal makinesi, uluslararası kamu ağı kullanarak betikleri çalıştırabilen Ethereum Sanal Makinesi (EVM) sağlar.

Satın Alma Bölgesi: 0,0023 – 0,0024 BTC

Satış Bölgesi: 0,0030 – 0,0033 BTC

QTUM

Qtum bir hibrid blockchain uygulama platformudur. Qtum’un çekirdek teknolojisi, Bitcoin çekirdeğini bir araya getirir; bir Hesap Soyutlama Katmanı, Ethereum Sanal Makinesi (EVM) ve Sanayi kullanım durumlarıyla uğraşmayı amaçlayan Proof-of-Stake konsensüsü dahil olmak üzere birden çok Sanal Makineye izin vermektedir.

Satın Alma bölge: 0,0024 – 0,0025 BTC

Satış Bölgesi: 0,0030 – 0,0033 BTC

STRAT

Stratis, Stratis Platformunda yerel değer para birimidir ve kurumsal kullanım için özel ve kamuya özel blokajların yaratılmasını sağlar. Stratis Platformu, özel blockchain dağıtımı için tek tıklatma dağıtım sistemi sunuyor. Bu engeller, şirketlerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve hatta tek tek veya paralel olarak test edilebilen Ethereum veya Lisk gibi popüler blokların özelliklerini taklit etmek için de kullanılabilir.

Satın Alma Bölge: 0.00070-0.00075 BTC

Satış Bölgesi: 0.0010-0.0012 BTC

SNT

Status, Ethereum Network üzerinde çalışan merkezi olmayan uygulamalarla etkileşime açık bir açık kaynaklı mesajlaşma platformu ve mobil arayüzdür.

Haberci form olma faktörü, Ethereum’un ortalama akıllı telefon kullanıcısına olabildiğince aşina olmasını sağlayarak, DApp geliştiricileri için esnek bir platform sağlayarak, Ethereum’un genel toplu taşımacılığının günlük kullanım miktarını en üst düzeye çıkarmayı amaçlamaktadır.

Satın Alma Bölge: 0.000017-0.000019 BTC

Satış Bölgesi: 0.000023-0.000027 BTC

Lütfen dikkat: Lütfen yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Bu yatırım tavsiyesi değil, sadece araştırmamızı sizinle paylaşıyoruz ve yatırım kararlarınızdan sadece siz sorumlusunuz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz..

 BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı