EOS TEMEL VE TEKNİK ANALİZİ ( 19 NİSAN 2018 )

EOS, ticari ve endüstriyel ölçekli DApp’ler için merkezi olmayan bir işletim sistemi sağlamayı amaçlayan iddialı bir blockchain projesidir.EOS, hesaplar, kimlik doğrulama, veritabanları arasında uygulamaların zamanlamasını sağlayan merkezi olmayan uygulamaların dikey ve yatay ölçeklendirilmesi yoluyla yüksek ölçüde ölçeklenebilir olacak şekilde tasarlanmıştır.Doğru yapıldığında, projenin arkasındaki teknoloji ve mimarlık, saniyede milyonlarca işlem yapma kapasitesine sahiptir, kullanıcı ücretlerini ortadan kaldırır ve merkezi olmayan uygulamalar için aktif kullanılan bir platform haline gelir.

Market Değeri: 6,8 milyar Dolar

Şuan ki fiyat: 8,56 $

Tüm zamanların en yüksek seviyesi: 18,99 ABD doları

Bugüne kadarki en büyük ICO olarak, EOS yıl boyu ICO’ları üzerinden 2 milyar dolarlık bir gelir sağlayabildi. Çok fazla sermaye biriktirildiğinde, şirketin projeleri için pazarlama, teknoloji ve ekosistem geliştirmeye harcayacak.Ekosistemin gelişimi, projenin başlangıcından itibaren birçok merkezi olmayan uygulamayı içerecek olan projelerinin başlatılmasıyla önemli hale gelecektir. Eğer proje Ekibi, Ethereum ile rekabet etme vaadlerini yerine getirmeyi başarırsa (ETH’nin ICO / DApp pazarındaki hakimiyetinin bir kısmını ele geçirir), EOS’un 18 $ ‘lık yüksek bir seviyenin çok ötesinde bir değerlemeyi başardığını görebiliriz.

Yaklaşan Etkinlikler

4 Mayıs : EOS RC2 Sürümü
1 Haziran: Token Lansmanı

Lütfen dikkat: Lütfen yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Bu yatırım tavsiyesi değil, sadece araştırmamızı sizinle paylaşıyoruz ve yatırım kararlarınızdan sadece siz sorumlusunuz.

Teknik Analiz

eos-analizi

Giriş: 0.00085 ~ 0.00095 Satoshi

Hedef: 0.00185 Satoshi

Lütfen dikkat: Lütfen yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Bu yatırım tavsiyesi değil, sadece araştırmamızı sizinle paylaşıyoruz ve yatırım kararlarınızdan sadece siz sorumlusunuz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz..

Facebook: facebook.com/Btcanalizleri/

Twitter:twitter.com/btcanaliz

İlginizi Çekebilir :  İran Kripto Paraları Yasakladı !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla