Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Haberler

Son Dönemin En Popüler Yeni Kripto Para Birimi Bitcoin White!

Son günlerde yakaladığı yükseliş ile kendinden sıkça söz ettirmeye başlayan yeni dijital para birimi Bitcoin White %170 artış yaşadı!

Bitcoin ile isim benzerliği olsa da Bitcoin White tamamen farklı bir kripto para birimi. Son dönemlerde bir hayli artış gösteren kripto para piyasası bir hayli hareketli günler geçiriyor. Dijital para üretmenin kolaylığı ve bu paraların açık kaynak koduna sahip olması ve paylaşılması ile hemen her gün yeni bir dijital para birimi ortaya çıkıyor.

Son zamanlarda yeni çıkan birçok kripto para birimi ya yavaş yavaş söndü ya da bir anda ekonomistlerin tabiri ile balon gibi patladı. Yatırımcılarını büyük zararlara bu kripto para birimleri nedeniyle kripto para dünyasında yeni para birimleri karşı büyük bir şüphe duyulmaya başlandı.

Piyasaya sürülmeden önce ücretsiz olarak dağıtılan birçok dijital para birimi de bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de kuşkusuz Bitcoin White idi. Tanıtım etkinliği kapsamında 300 ila 4000 arasında Bitcoin White dağıtıldı. Kripto paranın piyasaya girişinin ardından yükseliş yakalayan BTW, ücretsiz coin sahibi olan kişileri bir hayli sevindirdi.

Bitcoin White 0.9 Dolar Oldu!

Son dönemin en başarılı kripto para birimlerinden bir tanesi olarak görülen Bitcoin White’ın ne kadar güvenilir olacağı tartışma konusu ancak kısa bir süre içerisinde %170 değer artışı yaşayarak 0.9 dolar değerine ulaştı. Fakat piyasaya girer girmez 4-5 dolar gibi değerlere yükselip bir anda çöken birçok para birimi oldu.BTC

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı