Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Analizler

Bitcoin Ve Altcoinler Analizi : 5 Ekim 2017

Bu yazımızda bitcoin ve diğer altcoinlerin fiyatının analizini paylaşacağız.Bakalım bitcoin  ve altcoinlerin fiyatı artacak mı ? yoksa azalacak mı?

Goldman Sachs CEO’su Lloyd Blankfein dolaylı olarak kripto para birimlerinin kağıt paranın yerini almaya başladığını ima etti. Bu, JPMorgan CEO’su Jamie Dimon’a tam tersi olup, dünya genelinde kripto para birimlerinin yükselişini ve kabulünü hala kabul etmemiş durumda. Bununla birlikte, en azından birkaç büyük yatırım bankasının, yatırımcıların kripto para birimlerinde doğrudan ticaret imkânı vermelerine izin verdiklerini düşünmek ilginçtir.
Uzmanlar, Bitcoin’e bu yılın sonuna kadar 6000 dolara ulaşmasını bekliyorlar. Bu, mevcut fiyatın 4.200 $ ‘ının yüzde 42 daha iyi bir değeri.Bu, kripto para birimlerini girmek için iyi bir zaman olup olmadığı veya daha da düşmesi gerekip gerekmeyeceğini bakacağız dediler.

BTC/USD

Bitcoin pozisyonlarımızda yüzde 30 kar elde etmeyi 4,418 dolar öneriyorduk. Bu, Bitcoin’deki mevcut yatırımımızı risksiz yaptı. Peki, tüccarlar mevcut seviyelere yeniden girmeli veya Bitcoin daha da düşecek mi?

20 günlük üstel hareketli ortalama, 50 günlük basit hareketli ortalama, yatay çizgi ve trend çizgiden 4,114 dolar ile 4,170 dolar arasında bir destek birliği var. Dolayısıyla, bu desteğin en azından kısa vadede tutulmasını bekliyoruz.

Bundan sonraki yükseliş Bitcoin’in yükseliş trendine devam edip 4,500 doların üzerine çıkıp çıkmayacağına ya da geri dönüp $ 4,000’in altına düşüp düşmeyeceğine karar verecek.

Kısa vadede ticaret yapan agresif tüccarlar, şu anki seviyesi olan 4.218 $ ‘yi satın alabilir ve 4.000 $’ lık bir duruş kaybı yaşayabilir. Hedef 4488 $ ‘dır. Bununla birlikte, bu riskli bir ticaret olduğundan, tahsisat boyutunu normalin yüzde 25’inde tutun.

diğer tüccarlar için lütfen 4.000 Dolar’lık stop kaybını sağlayın ve herhangi bir yeni pozisyon eklemeyin. Bitcoin kırılırsa ve eğilim çizgisinin çok altında kapanırsa, bu eğilimin geri kalan kısmının% 38.2’si ve% 50’si olan Fibonacci düzeltme seviyeleri olan 2.947 $ ila 4.488.01 $ olan 3.900 $ ve 3.731 seviyelerine gerilemesi bekleniyor.

ETH/USD

Ethereum, yükseliş eğilimi gösteren üçgen modelinden kurtulamadı ve fiyat eğilim çizgisinden çıkarak kurulumu geçersiz kıldı.

Geçmiş birkaç gün boyunca şifreleme oranı 278,88 dolar ile 316,61 dolar seviyeleri arasında birleşti. Her iki hareketli ortalamalar da düzleşerek, menzilli bir hareketi işaret ediyor. Ethereum’un geniş aralıklar oluşturma geçmişine sahip değildir. Bu nedenle, bu aralığın yakında kopması veya parçalanmasını bekliyoruz.

Uzun pozisyonlar girmek için 317 doların üzerinde bir koparma beklemenizi öneririz. 344 dolarlık bir direnç olsa da, dijital para biriminin değer kaybetmesini ve 354 dolara yükselmesini bekliyoruz. Bu ticaretin duruş kaybı 278 $ ‘da tutulmalıdır.

Bununla birlikte, Ethereum 280 doların altına düşerse, düşüşünü 257,94 $ ‘a uzatmak olasıdır; bu da, 200,15 $’ dan 315,72 $ ‘a gerilemenin% 50 Fibonacci düzeltme seviyesidir.

BCH/USD

Son birkaç gündür Bitcoin Cash ile ilgili temkinli olduk ve fiyat eylemi duruşumuzu doğrulamıştır. Bu düşüşü satın alacak mısınız?

Önceki analizimizde, bit eşlenmesinin nakit üzerinde herhangi bir ticaret önermediğini çünkü menzilin devam edeceğinden emin değildik. Bugün, dijital para birimi, Bitcoin Cash’in yönünü hızlı bir şekilde tersine çevirmediği ve günü 385 dolardan fazla bitirmediği sürece, 221 TL’nin daha düşük bir hedefini veren menzil aralığını yıktı.

Bazı satın alma işlemlerinin 300 $ düzeyinde olması beklense de, Bitcoin Cash’de herhangi bir işlem önermiyoruz. Satın almadan önce alt oluşumunu bekleyeceğiz.

XRP/USD

Geçtiğimiz hafta Ripple’da uzun bir pozisyon aldık. Dalgalanma, hem hareketli ortalamaların hem de eğilim çizgisinin desteğinin üzerinde kalmaktadır ve bu da olumlu bir işarettir.

Dijital para birimi 0.22000 $ seviyelerinden çıktığında ivme kazandıracaktır. Hedef düzeyimiz 0.25.000 $ ‘dur. Yatırımcılar, stop kaybını 0.185.000 $ seviyesinde tutmalıdır.

Kopukluk, yükseliş çizgisinin altında kapanırsa negatif olur. O zamana kadar Dalgalanma konusunda yükseliş devam ediyor.

LTC/USD

Gerçekleşmemiş Litecoin serisinin bir kopyasını bekliyorduk. Peki, aralığın alt ucunda satın almalıyız?

Litecoin, alt sınırda 44.160 $ ​​ve üst sınırda 57.729 $ iyi tanımlanmış bir aralıkta işlem görüyor. Kriptokrasitenin aralığı koparamadığı için, 50 $ ‘lık bir seviyeye düşerse, aralığın alt ucuna düşmesi muhtemeldir.

Menzili beklemeliyiz; Bu nedenle, fiyatı 44 doları seviyenin alt ucuna değdikten sonra Litecoin’de yaklaşık 46 $ seviyelerinde uzun bir pozisyon öneriyoruz. Dijital para birimi düştüğünde lütfen satın almayın. Duruş kaybımızı 40 $ tutabiliriz ve hedef hedefimiz 57 $ ‘lık bir miting olacak.

Öte yandan eğer Litecoin 50 $ seviyelerini ve 58 seviyesinin üzerinde seviyeleri tutarsa, yeni bir artış trendini başlatmasını bekliyoruz. Bu nedenle, 58 $ ‘lık bir stop kaybıyla uzun pozisyonlar öneriyoruz. Hedefimiz 71 dolar.

 

 BTC

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı