Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
AnalizlerHaberler

Bitcoin Ve Altcoinlerin Fiyat Analizi : 21 Ekim 2017

Sadece birkaç ay önce, tüm kriptopara evreninin piyasa değeri, 100 milyar doları geçti. Şimdi Bitcoin, 100 dolarlık blm işaretini tek başına geçti.

Bunu yaparken, hakimiyeti bu yılın Mayıs ayında görülen en yüksek seviyesi olan yüzde 58,5’e yükseldi. Bu, paranın Bitcoin’e döktüğünü, altcoinlerin dövülmekte olduğunu gösterir.

Yakın gelecekte bir noktada, bir kez lider liderliğinde, diğer popüler sikkelerin mükemmel bir satın alma fırsatı sunması muhtemeldir.

Bitcoin üste yaklaşıyor mu? Altcoinlerin liderliği takip etmeye hazır mısınız? Hadi bulalım.

BTC/USD

Bitcoin yanıyor. Son iki gündür sürekli yükselişte. Bu yükseliş devam edebilir mi? Bitcoin’de mevcut konumumuz yok, şu anki seviyelerde bir tane daha almamız gerekiyor mu?

Bitcoin, kanal hattından kritik bir direnç seviyesine ulaştı. Bu yılın Haziran ayından beri bu kanaldan kopmak mümkün değil. Artan kanalın kopuşu kanalın derinliğine eşit 8000 $ ‘lık bir hedef verir. Bununla birlikte, bu seviyeye kısa vadede ulaşılması pek mümkün değildir. Bu nedenle ara hedeflerle çalışmak zorundayız.

$ 5391.4 ila $ 5875 aralığındaki koparma, şifrelemeyi 6359 $ ‘dan asgari bir hedef hedef olarak veriyor. Bu seviye geçilirse bir sonraki olası seviye 6845 $ olur.

Sanal para birimi şu anki seviyelerden kalırsa, yüksek hedeflerimiz geçersiz sayılacaktır.

Ödüllendirme riski cazip olmadığından yeni ticaret önermiyoruz. Bununla birlikte, alt kademeler arasında pozisyonlar taşıyan yatırımcılar 5600 $ tutarında bir stop kaybı yaşayabilir.

Bitcoin patlak verdiğinde ve kanalın üstünde kalırsa duraklar yaklaşık 5800 dolar düzeyine yükseltilebilir ve ardından daha yüksek çekilebilir.

Dezavantaj olarak, önceki direniş olan 5875 dolar güçlü bir destek görevi görecek.

ETH/USD

Ethereum son altı gündür düşüyor. Bununla birlikte, son bir buçuk ay için güçlü bir destek oluşturan 275 ila 286 dolar bölgesini tutmasını bekliyoruz.

Şuan alım önermiyoruz. Destek bölgesinin kesildiğini ertesi iki gün beklemeliyiz, çünkü bu desteğin kesilmesi Ethereum’u 252 $ seviyesine götürebilir.

Bununla birlikte, destek devam ederse, dijital para birimi birkaç gün aralıklarla ticaret yapabilir ve daha sonra yeni bir yükseliş trendini başlatmaya çalışır.

Şu anda, herhangi bir satın alma seti bulamıyoruz, bu nedenle şu anda Ethereum’da herhangi bir ticaret önermiyoruz.

BCH/USD

Bitcoin yeni zirvelere kıvranıyor olsa da, Bitcoin Cash herhangi bir satın alma desteği bulamadı. Bununla birlikte, satış azalıyor ve bu da küçük aralıklarla sonuçlanıyor.

Halen, dijital para birimi 282-300 $ destek alanını tutmaya çalışıyor. Bitcoin Cash bu seviyeyi aşarsa, 190 doların altına düşecektir.

Öte yandan, 400 $ ‘lık bir kopuş trendinde bir değişiklik sinyali verecektir. Bu nedenle, sadece 350 $ tutarında bir stop kaybıyla 410 $ ‘da uzun bir pozisyon öneriyoruz. Hedef nesne 530 $ ‘dır.

XRP/USD

Ripple’de pozisyonumuz yok. Dijital para birimi şu anda 0,20 düzeylerini tutmaya çalışıyor. Bununla birlikte, 0,3 seviyelerinden keskin bir dönüşümü takiben alım faizleri geriledi.

Ripple 0,2 $ ‘ın altına düşerse, bu yılın haziran ayından bu yana kapanış bazında 0,135 $’ a düşmediği için uzun pozisyonları başlatmayı önerdiğimiz 0,15 seviyelerine düşmesi muhtemeldir. Ancak, bu ticaret, Ripple’in bir dip onayladıktan sonra yukarıya çıkması gerekir. Düşen bir bıçağı yakalamaya çalışmayın ve kriptokrasitenin düştüğü zaman girmeye çalışmayın. Durdurma kaybı 0,126 Dolar tutabilir.

Öte yandan, sanal para birimi 0,2 düzeyinde tutarsa, yine 0,3 dolara doğru toplanma girişiminde bulunacak. Ancak, bunu ticaret için güvenilir bir set bulamıyoruz. Dolayısıyla, Ripple 0,15 seviyelerine düşene ve onu tutana kadar uzun bir pozisyon önermiyoruz.

LTC/USD

Litecoin, 18 Ekim’de 53 $ seviyesine geriledi ancak hızlı bir şekilde yükseldi ve 57.7 $ ‘ın üzerinde kapadı. O zamandan beri bu destek seviyesinin üzerinde kalmayı başardı. Bununla birlikte, günümüzde şifreleme durumu bir kez daha aralığa girmekle tehdit ediyor.

Litecoin 57 doların altına düşerse ve hızlı bir şekilde geri tırmanamazsa, mevcut grafik kurulumunu geçersiz kılacaktır.

Bununla birlikte, şifreleme mevcut seviyelerde destek bulur ve ortaya çıkarsa, 63 $ ‘da uzun bir pozisyon başlatılabilir. Ticaretin duruş kaybı 55 $ ‘da ve kar amacı 71 $’ da tutulabilir.BTC

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı