Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
İncelemeler

Bitcoin Diamond Nedir?

Son günlerin en çok mevzuşulan para birimi şüphesiz Bitcoin. Peki, Bitcoin Gold, Bitcoin Cash yahut son olarak karşımıza çıkan Bitcoin Diamond’u daha önce hiç duydunuz mu?

Dijital para birimindeki son çatallanma Bitcoin Diamond’la oldu. EVEY ve takım 007 tarafından geliştirilen yeni şifreli para olan Bitcoin Diamond, orijinal Bitcoin’in kusurlarından memnun olunamaması üzerine çıkarıldı. Uzun seneler boyunca iyi bir gelişim gösteren Bitcoin, yüksek işlem ücretleri ve yavaş işlem hızı gibi problemlerından bir türlü kurtulamadı ve çeşitli çatallanmalara yol açtı.

şu demek oluyor ki BCD adı verilen Bitcoin Diamond ile ilgili resmi bir açıklama yapan geliştiriciler, yeni bir şifreleme olanakı yarattıklarını belirttiler. Öte taraftan, resmi Bitcoin Diamond web sitesini açtıklarını da kaydettiler.

 Bitcoin Diamond Ne İşe Yarıyor?

Ekip üyeleri tarafınca yapılan açıklamaya göre BCD ilk başlarda bir takım avantajlar sunuyor. Üst düzey gizlilik ve daha hızlı işlem onayları bu tarz şeylerin maksimum göze çarpanları olarak karşımıza çıkıyor. Bitcoin Diamond, ek olarak, müşterilerin gizliliğinin korunmasına katkıda bulunan miktar ve denge şifrelemesini de kullanıyor. Öte yandan Bitcoin Diamond’un birçok borsayla desteklendiği belirtiliyor.

KaynakBTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Göz Atın

Kapalı
Kapalı