Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
AnalizlerHaberler

Bitcoin [BTC] Yıl Sonunda 8500 $ Olacak

Dünyaca ünlü araştırma şirketi Trefis ; Bitcoin [BTC] yıl sonuna kadar 8500 $ ‘a ulaşacağı tahminin de bulundu ; ayrıca ekip ETF onayının boğa hareketlerine neden olabileceğini de açıkladı.

Piyasa hareketlerini tahmin eden bir firma olan Trefis , yakın zamanda Bitcoin [BTC] fiyatına ilişkin görüşlerini sundu. Kripto para piyasası son zamanlarda yükselişe geçerken, fiyat durgunlaşmaya devam ediyor.En iyi kripto para olan Bitcoin, geçen hafta bir dizi keskin düşüşün ardından 6500 $ seviyesinde işlem görüyor.

Goldman Sachs, kripto para birimi ticaret planlarını erteleyeceklerini belirterek,ve FUD nedeniyle yaygın bir coin satma hareketlerine neden olabileceğini belirtti.

( FUD: Marketin veya yatırımcıların tedirgin olma durumu. )

Bitcoin [BTC] Yıl Sonunda 8500 $ Olacak

Bununla birlikte, Trefis, Bitcoin’in fiyatını 2018’in sonunda tahmin ederek, bu zaman diliminde BTC’nin yaklaşık 8500 $ civarında bulunacağını iddia ediyor. Tahminleri, Bitcoin için genel işlem hacmine ve blockchain’deki toplam kullanıcı sayısına dayanmaktadır. Üstelik, kendi tahminleri, geriye dönük olarak, kendi web sitesinde belirtildiği gibi % 94 isabet oranı sağlamışlardır.

Bitcoin’in fiyatını temel olarak belirlemek için arz ve talep ilkelerini kullanırlar. Trefis’in talebi hesaplamayı düşündüğü iki değişken, aktif kullanıcı sayısı ve bu kullanıcıların işlem yaptıkları miktardır.

Trefis’e göre Blockchain Derneği’nin yaratılması ve genel lobi faaliyetleri de düzenleyiciler için daha olumlu bir görüş oluşturacak. ETF’nin SEC tarafından onaylanmasının Bitcoin’in büyümesi için en büyük katalizörlerden biri olduğunu belirttiler. Bitcoin [BTC] ‘in fiyatına “devasa bir potansiyel” teşkil ediyor.

Piyasa analisti Iarius Germund şunları söyledi:

“Piyasa, şu anda ortaya çıkan haberlerin çoğuna yavaş yavaş yanıt verirken, taban yavaş yavaş inşa ediliyor. Geçen yıl aynı zamanda, kripto para piyasasında ana varlık benimseme için bir varlık sınıfı olarak gerekli olan pek çok şey yoktu. Bu konuda bu yıl kayda değer bir ilerleme kaydettik, ancak fiyatın piyasada gerçekleşen değişikliklerin sadece kabul edilmeyle ilgili olarak gerçekleşmesi bekleniyor. ”

Önerilen Yazımız:Bitcoin ve Altcoinlerde Fiyat Çöküşü Sonrası Yapılması Gerekenler

Aşağıda bağlantıları bulunan sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz.

BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı