Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Haberler

Binance Borsası Ekleyeceği Yeni Özelliği Duyurdu

Binance,dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri. Genel olarak işlem hacmi bazında ilk iki arasında yer almaktadır.Borsa da şimdilik sadece kriptodan kripto işlemlerine izin veriyor. Ancak şirkete göre önümüzdeki aylarda kriptodan fiat işlemlerine de getiriliyor.

Bknz:Fiyat Para Nedir

Binance Borsasında ; Dolar,Yen ve Euro İle Doğrudan Kripto Para Alınabilecek

Şu anda, Binance kullanıcılarının yalnızca kripto paradan kripto para işlemlerine izin verilmektedir. Ancak Binance CEO’su Changpeng Zhao’ya göre,  euro işlemlerine başlayacak. Şirket merkezi Malta’ya taşındıktan ve tüm düzenlemeler yapıldıktan sonra, bu birkaç ay içinde borsaya ekleyeceklerini açıkladı.

Kripto para almak veya satmak için dünyanın dört bir yanından traderler tarafından üçüncü en çok kullanılan paralar olan : Euro. Japon Yeni ve Amerikan Doları ile borsadan direkt olarak kripto paralar alınabilecek.

Binance kullanıcılarının şu anda kripto ticareti için USDT (Tether) seçeneği bulunmakta. Fiyatın ABD doları ile bağlantılı olması nedeniyle istikrarlı olduğu düşünülmektedir. Ancak yakın geçmişte, arkasında yatan fonlarla ilgili farklı skandallarda yer aldığı bazı durumlar vardı.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, borsanın platform tarafından belirlenmemiş olan diğer para çiftlerine destek sunacağını doğruladı. Ancak nasıl veya ne zaman açıklanmadığı ile ilgili ayrıntı vermedi.

Binance şuan sunulan tüm hizmetlerini küçük Avrupa adasına entegre etmek için Malta Borsası ile birlikte çalışıyor.

Avrupa adası Malta, işletmeler ve yatırımcılar için çok kripto dostu bir ortam sağladı. Ve merkezini Malta’ya taşıyan Binance adada yeni kripto ve blok zinciri ile ilgili önemli adımlara imza atacak.

Borsa, diğer merkezi olmayan borsalara, ödeme platformlarına ve istikrarlı madeni paralara yatırım yapmak istiyor. Birkaç hafta önce Binance, kripto ve diğer blockchain şirketlerine yatırım yapmak için 1 milyar dolarlık bir fon ayırdığını ve çalışmalara başladığını açıklamıştı.

Hemen Bitcoin(BTC) ve Diğer Kripto Para Satın Almak İçin : https://goo.gl/19tfcS

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.

BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı