Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Analizler

2018’in İlk Yarısının En iyi Ve En Kötü Performans Gösteren Kripto Paraları

Kripto para piyasası, yersiz söylentilere ve hatta asılsız bir spekülasyon üzerindeki değerdeki dalgalanmalara yabancı değil. Yatırımcıların çoğu,fiyattaki şiddetli artışlar ve düşüşlere alıştı.

Bununla birlikte, yılın 8. ayından başlayarak, bu yılın kripto para piyasası, daha önce kabul edilen “istikrarlı” paralar ile Ocak ayının başından Temmuz ayının son haftasına kadar piyasa değerinin % 60‘ından fazlasını kaybetmesi ise son derece kestirilemeyen bir durumdu.

Bu sene piyasa, hala daha yüksek seviyedeki kritpto para trendlerini gölgeleyen bitcoin boğaların etkileri ile nispeten güçlü bir pozisyonda başladı. Ancak, piyasa ciddi bir şekilde düşüş yaşadı, bir ara yarı toparlanma yaptı ama tekrar düştü.

2018’in İlk Yarısında Kripto Paraların Performansı

İyi haberleden önce kötü haberle ilgilenelim. 2018’in en kötü performans gösteren digital paralarının ve Ocak ayı başlarındaki ilk değerlerinden bu yana ne kadar güçlü düştüğüne bakalım.

kripto para

En İyi 10 Kripto Para  ( 7 Ocak 2018 )  

kripto para

En İyi 10 Kripto Para ( 22 Temmuz 2018 )

Bitcoin, Ethereum, XRP ve Bitcoin Cash, son altı ayda büyük kayıp yaşarak, ilk dörtte kripto para içinde yer almayı başardı.

En Büyük Dört Kritpo Para

Ocak ayı, Bitcoin fiyatının 19.528.93 ABD dolarından en yüksek değere ulaştığı Aralık ayı tüm kripto paralar için zirveyi gördü. Ancak piyasa yeni yıla girerken, Bitcoin’in beklenmedik enflasyonu geri dönmeye başladı ve diğer kripto para birimleri de piyasa değerini kaybetmeye başladı.

Ripple’ın, kripto paralar içinde Ethereum’un ikinci olaran sırasını kısa bir süre içinde ele geçirmesinin yanı sıra, bu yılın ilk altı ayında ocak ayından bu zamana kadar en büyük dört kripto para neredeyse aynı pozisyonda kaldı. En büyük dördünün içinde karşılaştığı en büyük kayıp da, bu yıl başlangıç değerinden neredeyse % 86 oranında bir kayıpla Ripple’a da oldu.

Tüm digital paralar düşüş göstermesine rağmen, en üstteki dört kripto para birimi hala, en istikrarlı, en pahalı ve en güvenli yatırımlardır.

kripto para

En İyi Performans Gösteren Kripto Paralar

Kripto para pazarındaki tüm digital paralar, şu anda ve tarihsel olarak, Aralık ayında, beklenenden daha iyi performans gösteren bir çok digital para bulunmakta.

Digital para piyasasının en iyi performans gösteren digital paralar listesinde ; Paccoin, Hexx, Ontoloji, Mitril ve Casinocoin yer alıyor.

kripto para yorum

En Kötü Performans Gösteren Kripto Paralar

Digital para piyasasında bazı digital paralar değerinde neredeyse % 100 kayıp gördü.Şimdi o digital paraları ve kayıp yüzdelerini inceleyelim.

kripto para

Önerilen Yazı  : Uzun Vadede 50x Yapabilecek 5 Digital Para

Bu yazıyı paylaştığımız tweeti RT yaparsanız çok seviniriz…

Ayrıca aşağıda bağlantıları bulunan sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz.

 

 BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı