Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
AnalizlerHaberler

15 ARALIK BİTCOİN VE 7 ALT COİN ANALİZİMİZ

Bitcoin ETF’lerini de yakında görebilir miyiz? Neden olmasın? Bir Bitcoin ETF, kitlelere ve kurumsal yatırımcılara yeni varlık sınıfında yer vermesine yardımcı olacak. Ek inceleme ve bu yeni tekliflerle gelen düzenlemeler kripto para birimlerine olan güvenini de artıracak.

Şimdi, siyasi başkanlar bile mevcut bankacılık sisteminin yoluna çıkmış olabileceği konusunda uyarıyorlar.

Bununla birlikte, bu gelişmeler alt coinlerin geleceği için olumlu olmakla birlikte, yine de nihai hedefe dönük dalgalı yolculuk olacak. Bu nedenle, evi,arabayı ve arsayı satıp yatırım yapmak için ipotek etmenin iyi bir strateji olmadığına inanıyoruz.

Uzun vadeli yörünge yükselirken, aralıklı düşmeler dik olacak ve kripto dövizleri ticaretinde bahis oynayan takipçilerimizin acı çekmesine neden olabilir. Bu nedenle, sadece kazanmak ve güvenli bir şekilde ticaret yapmak için kaybettiğinizde size zarar vermeyecek parayla ticaret yapın deriz..

Güzel bir şekilde toplandıktan sonra, Ripple, piyasa değeri açısından dördüncü yuvaya geri döndü. İlk yedi kripto para biriminin konumlandırılmasında sık sık yapılan değişiklikler nedeniyle, okuyucularımıza fayda sağlamak için analizimizde yedi’yi içermeye karar verdik.

İlk inceleyeceğimiz koin tabi ki bitcoin

BTC/USD

Geçmişteki iki gün içinde, Bitcoin’deki günlük aralık, önceki analizimizde tahmin ettiğimiz gibi azaldı.

Devamdan sonra, bitcoin tüccarları bir mola veriyorlar, ki bu da sağlıklı bir işarettir arkadaşlar. Dijital para birimi, ömür boyu yükseklere yakınlaşırsa, boğa yeniden 16.700 dolara koparma girişiminde bulunma ihtimalindedir.

Başarılı olursa, Bitcoin yükseliş trendine devam edecek ve hedefi olan 24.291.58 $ ‘a doğru ilerleyecektir.

Öte yandan, enflasyonun üstünde bir başarısızlık yaşanması, sanal para birimini 20 günlük EMA’ya teşvik edecek gibi görünüyor.

Şu andaki seviyelerde cazip bir düzenleme bulamadık, dolayısıyla şu anda üzerinde herhangi bir ticaret önermiyoruz.

BTC ALMAK İÇİN: https://goo.gl/xdxTSq

 

ETH/USD

Ethereum hedefimiz olan 652 dolardan kırdı ve 784.77 dolara yükseldi.

Ethereum’un 643.52 $ ve 599.89 $ ‘a geri çekilmesini bekliyoruz.

Bir sonraki ticaret ayarlaması, geri çekilme sona erdikten sonra veya Ethereum rekor seviyeye çıkabilir. O zamana kadar bekleyeceğiz.

ETH ALMAK İÇİN: https://goo.gl/xdxTSq

 

BCH/USD

Önceki analizimizde Bitcoin Cash’de 1500 $ ‘lık bir pozisyon önermiştik. 1750 $ hedefimiz aşılmıştır.

BCH aralığın üst sınırından çıktı, ancak daha yüksek seviyeleri sürdüremedi. Bu nedenle, tüccarlar mevcut seviyelerde% 50 kâr ayırma ve geri kalan pozisyonda başkalarına zarar vermek için durma kaybını artırabilir. Bitcoin Cash, menzilin üst sınırını aşabilirse, bir sonraki hedefi olan 2387 $ hedefine doğru toplanma olasılığı yüksektir.

Eğer  2387 $ ‘dan kurtulmayı başarırsa, yükseklerin tekrar denenmesi de mümkündür. Dijital para birimi 2700 $ seviyesine ulaşmayı başarırsa, yatırımcıların tamamı kar hesaplamalı diye düşünüyoruz arkadaşlar.

BCH ALMAK İÇİN: https://goo.gl/xdxTSq

 

XRP/USD

Ripple, uzun zaman sonra patlak veriyor.Üzerinde dikkatle durulması gerektiğine inanıyoruz..

0,12700 ila 0,39887 dolar aralığındaki  hedefi 0,67074 dolardı. Dijital para birimi zaten minimum hedef hedefinin üzerine çıkmış durumda.

Ripple’in şu an 0.86 $ seviyesinde belirgin dirençle karşı karşıya kalacağına inanıyoruz. Dolayısıyla, alt kademelerden uzun olan arkadaşlar kısmi kârları mevcut seviyelerde tutmalı ve geri kalanını uygun bir durdurma kaybıyla tutmalıdırlar.

Destek seviyelerini ancak dijital para biriminin yükselişini durdurduktan sonra çizebileceğiz

XRP ALMAK İÇİN: https://goo.gl/xdxTSq

 

IOTA/USD

Uzun pozisyonları başlatmak için bir kopukluk bekliyorduk. Bununla birlikte, dijital para birimi aşağı yönlü bir gelişme olan modeli bozdu.

IOTA düşüş eğilim çizgisinden çıkmazsa baskı altında kalacaktır.

Yeni uzun pozisyonlar önermeden düşüşün sona ermesini bekleyeceğiz…

İOTA ALMAK İÇİN: https://goo.gl/xdxTSq

 

LTC/USD

Önceki analizimizde, 312-340 dolar arasındaki seviyenin güçlü bir direniş olarak görüleceği ve bu durumun yaşandığından bahsetmiştik.

Litecoin, 342.237 $ ‘lık yüksekliğe ulaştıktan sonra geri çekilmeye başladı.

Böyle güçlü bir toparlandıktan sonra düzeltme dönemi görebiliriz. Bu nedenle, mevcut seviyelerde yeni uzun pozisyonlar öneriyoruz.Ltc uzun vadede kazandırabilir arkadaşlar..

LTC ALMAK İÇİN: https://goo.gl/xdxTSq

 

DASH/USD

Dash, 12 Aralık’ta 815 $ seviyesinin tepe direncinden kurtuldu. 979 $ seviyesine kadar hızlı bir toparlanma beklemekteyken yukarı hareket 900 $ seviyesinin üzerinde satılıyor.

Birkaç gün içinde keskin bir hareket görmedikçe, dijital para biriminin yeniden 815 dolardan aşağı düşeceği ihtimali var. Bu nedenle riski azaltmamızı öneriyoruz arkadaşlar.

Bununla birlikte, tepede, Dash 979 dolardan çıkarsa, 1199,01 doları bulması muhtemeldir. Dolayısıyla,% 50 pozisyon açık tutuyoruz.

DASH ALMAK İÇİN: https://goo.gl/xdxTSq

 BTC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı