/Yatırım Yapmak İçin Bitcoin Yerine Yönelebileceğiniz Yenilikçi Altcoinler

Yatırım Yapmak İçin Bitcoin Yerine Yönelebileceğiniz Yenilikçi Altcoinler

Eğer bir kripto para birimine yatırım yapmayı düşünüyorsanız Bitcoin’e alternatif olarak yönelebileceğiniz birçok altcoin var.
Bitcoin her anlamda potansiyeline ulaşmış ve misyonunu yerine getirmiş bir para birimidir. daha önce de bahsettiğimiz gibi onun yerine alternatif ve yenilikçi altcoinlere yönelmek iyi bir tercih olabilir. birkaç tanesini örnek vermek gerekirse:

wcx

 

1 aralık’taki ico ile piyasaya çıkacak ve o güne kadar kayıt olup mail adresini onaylayan herkese 5 dolar değerinde olduğunu iddia ettikleri 50 wcx veriyorlar hakkında birçok söylenti olsa da en azından 50 wcx’i cebe atıp neler olacağını izlemek iyi fikir olabilir. sonradan pişman olmamak için:

waves

 

waves en yenilikçi ve potansiyeli en yüksek kripto paralar arasında yerini aldı. 20 kasımda sitelerini yeniliyorlar ve iddiaları piyasada en hızlı işlem yapılan siteyi yaratacakları yönünde. yatırım yapmak için 20 kasım öncesi iyi bir tarih olabilir. ayrıca 22 kasımda da kore piyasasına açılacaklar. forumlarda en azından kısa vadede değerinin 5 katına falan çıkmasını bekliyor insanlar. ayrıca direkt kendi sitesinden alıyorsunuz ve paralarınızı o sitede leasing adı verilen bir sistemle çalıştırabiliyorsunuz. zaman zaman başka coinler’den hediye falan ediyorlar. incelemek ve kayıt olmak için:

link

ripple

 

aslında yılların para transfer sistemi swift’in yerine geliştirilen çok daha hızlı bir sistem. büyük bankalar yeni yeni anlaşmalar imzaladılar ve para transferinde ripple’ı kullanmaya başlayacaklar. tanesi şu anda 0.22 cent ancak beklenti 2018 sonlarında 1 doları geçebileceği yönünde. özellikle al sat değil de uzun vadeli yatırımla ilgileniyorsanız hazır fiyatı da uygunken değerlendirilebilecek seçeneklerden biri olabilir. unicredit, ubs, atb financial ve shrb gibi dünyanın en büyük bankaları ripple ile protokol imzaladılar. ve iki gün önce american express’in de sistemi deneyeceği açıklaması yapıldı. ne önerdiklerini incelemek için:

İlginizi Çekebilir :  TAYLAND MERKEZ BANKASINDAN KRİPTO PARALARA YASAK !

link

Bu yazı Ekşi Sözlük’ten  alınmıştır.