wetrust&beetoken

Dünyaca ünlü Bee Token ve WeTrust firmaları Blockchain ortaklığı için bir araya geliyor. Airbnd şirketini örnek alarak Merkezi bir sistemi olmayan bir Blockchain ortaklığı için gerekli adımları atmaya başladılar.

Finansal servis faaliyetleri yürüten WeTrust ve konut kiralama gibi işlerle uğraşan Bee Token firmaları mevduat tabanlı bir merkezi bulunmayan sigorta yapılanması geliştirecek. Kısaca özetlemek gerekirse firmaların mevduatları tek bir havuzda biriktirilecek. Bu sayede Bee Token platformundan konut kiralayan ve ev sahibi olan bireyler aynı zamanda finansal koruma alabilecekler. Bu adımla birlikte daha güvenli bir platform kurmayı hedefleyen iki isim, konut alanında daha çok müşteriye ulaşmayı hedefliyor.

Merkezsiz Sigorta Sisteme Sahip Blockhain Sayesinde Maliyetleri Bir Hayli Düşecek!

Ortaklık aşamasında her konuda anlaşan iki firma oluşturulacak yeni oluşum ile konut sahiplerinin ve kiracıların güvenliğini tam manasıyla sağlayabilmek için kullanıcılar hakkında detaylı bilgileri de paylaşacak! Oluşturulan sigorta sistemi ile oluşacak herhangi maddi zararlara karşı konulacak. WeTrust CEO’su George Li konu ile ilgili resmi açıklamalarda bulundu. Li, “Bee Token ile yaptığımız ortaklık için oldukça mutluyuz. Oluşturulan bu iş birliği ile çeşitli endüstrilere karşı merkezi olmayan sigorta ve benzeri ürünler ile ilgili karmaşık süreçleri yönetmede platformumuzun avantajlarını gösterecek yenilikçi bir kullanım örneğidir” açıklamalarında bulundu! Bee Token firması ise yaklaşık 10 milyon dolar değerinde “BEE Token” barındırıyor. Firmanın Token satışı Şubat ayı itibari ile başlayacağı düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir :  Birleşik Arap Emirlikleri Blockchain'i Benimseyecek !
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account