en-kotu-12-kriptopara

Martin David Weiss, yatırımcılara bilgi veren Weiss Group LLC’nin kurucusu. Columbia Üniversitesi’nden doktorasını aldı ve adı altında 8’in üzerinde kitap yayınladı. Son zamanlarda en zayıf kripto paranın 12’sini açıklayan bir blog yazısı yayınladı.

Weiss’e göre, sosyal medya ve “hızlı para” çılgınlığı, kripto para birimi fiyatlarındaki ani düşüşün sebebi.Borsaya yeni giren kullanıcılar, farklı kaynaklardan beslenen açık olmayan bilgilerle boğularak manipüle oldular. Kripto para birimleri körü körüne satın almaya başladılar, bu durum herkes için elverişsizdi.2017, kripto paralara çok büyük ilgi gösterildi. Big Bang Theory’den Snapchat’a kadar herkes bu kriptoparaları ele alıyordu ve bu yüzden tüm kripto pazarı Aralık 2017’de oldukça değerlendi. Ancak, Şubat 2018’de kripto para birimlerindeki en kötü düşüşü gördük.

Weiss Ratinglerine’e Göre En Zayıf Kripto Paralar

 1. Auraracoin (D-)
 2. Comet (E-)
 3. Electroneum (E+)
 4. Expanse (E)
 5. Gulden (D-)
 6. Matchpool (E)
 7. Magacoin (E-)
 8. Novacoin (E)
 9. PotCoin (D-)
 10. Quark (E-)
 11. Rise (D-)
 12. SaluS (E-)

EN AZ KAYIPLA YATIRIM YAPMAK İÇİN ;

En kayıplara yatırım yapmaktan kaçınmak için, Weiss yatırımcılar için altı basit talimatı listeledi.

Öncelikle, tüm birikimlerinizi kripto para birimlerine yatırmayın, “payınızı nakit varlıklarınızın yaklaşık% 5’i ile sınırlayın.”

İkinci olarak, piyasa keskin bir şekilde düştüğünde fazla alım yapmayın, bunun yerine yavaş yavaş küçük miktarlarda satın alın.

Üçüncüsü, hemen çok popüler olduğu için bir kripto parayı satın almayın kendi isteğiniz olsa bile, kendi araştırmanızı yapın ve alım yapmadan önce o kripto parayı çok iyi öğrenin öğrenin.

Dördüncüsü, zayıf kriptoparaşara dikkat edin ve güvenli bir mesafeyi koruyun. Örneğin, yukarıda bahsedilen on iki kripto para , cüzdanınızda toplamanız gerekenler değildir.Uzak durun..!

Beşinci olarak, paranızı bir borsa üzerinde tutmayın, bunun yerine soğuk bir depolama cüzdanı satın alın.Örnek:Ledger Wallet olabilir

İlginizi Çekebilir :  2018 Sonu İçin Stellar (XLM) Fiyat Tahminleri

Son olarak, özel anahtarlarınızı ve giriş bilgilerinizi güvenebileceğiniz birisiyle paylaşın.

 

loading...
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account