wanchain-nedir

Wanchain (WAN), aslında özel çapraz zincir akıllı sözleşmelerle finansın yeniden inşasıdır. Yeni bir dağıtılmış finansal altyapı oluşturarak dünyaların dijital varlıklarını birleştirmeyi amaçlıyor.

Wanchain üzerine inşa edilen çapraz zincirli akıllı sözleşmeler, yeni dijital ekonomiye güç verecektir.Kripto paralar uzayında hızla artan jeton ve blok sayısı ile, birbiri arasında bilgi alışverişi için etkili bir yola ihtiyaç vardır. Wan kendi bağımsız blok zincirleriyle zincirleri birbirine bağlayabiliyor ve bu tür işleri kolaylaştıracak bir çerçeve oluşturabiliyor.

Çapraz zincir uyumluluğundan başka Wanchain, gizlilik protokollerinde ve finansal uygulamalarda çeşitli yeteneklere sahiptir.

Wan başlangıçta Ethereum’un bir forku olarak yaratıldı ama kendi blok zincirinde çalıştı. Bu nedenle, WA) bir ERC20 tokenı değildir. Wanchain’in vizyonu, varlıkların dijitalleştirilmesi ve blockchain teknolojisi ile keşfedilebilecek yeni fırsatlar göz önünde bulundurularak dijital ekonomi ve finansal altyapı oluşturmaktır. Ayrıca Wanchain’in uygulama olanakları, merkezi olmayan exchange, varlık yönetimi araçları ve ICO crowdfunding’i içerir.

Önerilen Yazı: Wan Nedir ? Ne İşe Yarar ? 

Wanchain Temel Analiz

Wanchain (WAN), uzun vadede büyük potansiyele sahip, temelde sağlam bir projedir. Kısa vadede, 2018 ve 2019 boyunca proje için çeşitli programlanmış sürümler ve güncellemeler var. Bu, fiyat hareketinden yararlanmak için büyük fırsatlar sunacak. Bu ay (coinmarketcal.com) verilerine göre olarak (2018 Haziran), Wanchain 2.0 sürümü piyasaya sürülecek. Bu olay, Etherchain için entegrasyon olarak Wan için önemli bir kilometre taşı olacak ve çok jetonlu bir cüzdan ağa eklenecek.

wanchain

Önerilen Yazı: Wanchain Nedir ? Ne İşe Yarar ? 

Wan Teknik Analiz

WAN fiyatı şu anda Binance borsasında 4700 Satoshi civarında çok ilgi çekici durumda.Bu fiyat, Nisan 2018’in başındaki bir önceki destekle uyumlu.Nisan, yaklaşık 10000 Satoshis’de bir zirveye ulaştıktan sonra (yaklaşık % 120 artış) WAN için harika bir aydı.

İlginizi Çekebilir :  Bitcoin Ve Altcoinlerin Fiyat Analizi : 31 Ekim 2017

wanchain

Grafiklere göre, fiyat 5000 Satoshi’nin üstüne çıkabiliyorsa, çok iyi bir potansiyel ticaret var. WAN Mayıs 2018’in başından bu yana iniş yapan bir kanalda yer aldı, ancak RSI bir miktar çekiş ve MACD günlük bir yükseliş eğilimi kazandı; Güçlü temel haberlerle birleştirildiğinde, fiyatın yukarı doğru eğilim göstermesini bekleyebiliriz.

 

Sonuç

Bu fırsattan en iyi şekilde yararlanmak için giriş noktanızı stratejik olarak seçin ve bir stop-loss ayarladığınızdan emin olun. WAN kısa vadede 6000 Satoshi’ye kolayca ulaşabilir.

Önerilen Yazı: Wan Nedir ? Ne İşe Yarar ? 

 

Not: Kripto para yatırımları şuan yüksek risk taşıyan yatırımlardır. Yazılarımız bir yatırım tavsiyesi niteliğinde değil incelemedir..Ayrıca fiyatlar saatlik olarak değişiklik gösterebilir Teşekkürler…

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account