en-iyi-altcoin

Kripto para dünyasında ve pazarda, periyodik dalgalanmalar sırasında coinler üzerinde tutmak için çok istikrarlı eller alır ve dalgalanmaların neden ve nasıl oluştuğunu anlamak için temel teknolojiye büyük güven duymaktadır. Kripto yenilikleri arasındaki ortak görüş, kripto satın alma ve yatırmanın borsaya benzemesidir. Bu fiyat, fiyatı düşük olduğunda belirli bir hisse senedini alır ve ilk yatırımınız iki katına çıktıktan sonra bir gün yükselir ve satılır. Temel mantık budur.Bu, borsa işlemlerinin çoğunda işe yarıyor olsa da, kriptoda durum böyle değildir. Kripto yatırımlarından kazanç elde etmek için daha akıllı ve daha verimli yollar vardır ve bunlardan biride alt coinlere yatırım yapmaktadır.

1-NEO

NEO, varlıklarını dijital ortama aktarmak, akıllı sözleşmeleri kullanarak dijital varlıkların yönetimini otomatikleştirmek ve dağıtılmış bir ağ ile “akıllı ekonomi” gerçekleştirmek için blok zinciri teknolojisini ve dijital kimliğini kullanan, kar amacı gütmeyen, toplum temelli bir blockchain projesidir.

“NEO” coninin yanı sıra, bir NEO cüzdanında güzel bir geri dönüş için istiflenebilen “GAS” adlı başka bir tane daha var.

GAS’ı almak için NEO’nuzu bir borsada tutmalısınız (bunlarla ilgilenmenize izin veren Binance ve Kucoin hariç), fakat sadece birkaç cüzdan GAS’ı talep etmenizi sağlar.

İşlem Fiyatı: 49.9 $
Cüzdan İndirme Bağlantısı: http://neonwallet.com/

2-VEN

VeChain, ürünler, hizmetler ve veriler için önde gelen kurumsal odaklı bir dApp / blockchain uygulama platformudur. VeChain, blockchain’in tek başına uygulama senaryolarının çoğunu gerçekleştiremeyeceğine, blockchain teknolojisinin çok amaçlı kullanım sağlamak için diğer teknolojilerle birleşmesi gerektiğine inanmaktadır.

Ven’in iki parası var, VET ve Thor. THOR’u getiri olarak almak için Myetherwallet veya Ledger Nano S’da VET (VEN) öğesini tutmanız gerekir. VEN Cüzdanın üst tarafında bulunan VET’i elinde tutan yıllık% 15 civarında gelir sağlar.

İlginizi Çekebilir :  Bitcoin Cash Ekim 26 Analizi
İşlem Fiyatı: 2.46 $

3-Kucoin Shares

KuCoin, 2017’nin ortasında ortaya çıkan bir blockchain coin’dir. Sadece birkaç aydır olmasına rağmen, şimdi en çok kullanılan değişimlerden biridir ve dünya klasmanlıdır. Borsa, kullanıcılarına jeton satar ve bunları kullanarak getiri elde eder.

KuCoin, günlük döviz ücretlerinin neredeyse% 90’ını jeton sahiplerine ödüyor, bu da yatırım için çok güvenilir ve uygulanabilir bir seçenek olmasını sağlıyor çünkü bir değişim asla işin bitmeyeceğinden. Değişim, iş modeli ve kurucularının pazarlamasına verdiği önem nedeniyle çok büyük bir kamu takdirine tanıklık ediyor ve olmaya devam ediyor. KuCoin hisseleri kesinlikle yatırım yapmak isteyen yatırımcıları arıyor.

İşlem Fiyatı: 2.33 $

4-LISK

Lisk, Bitcoin’e benzeyen kendi blok zincirini çalıştıran ve çalıştıran bir ağdır. İki varlık arasındaki tek fark, İş-Proses ya da pay algoritmalarını kullanmak yerine, Delil Temsilci Kanıtı olarak adlandırılan bir konsensüs algoritması kullanmaktadır.

Lisk, üyelerinin her biri maunhain delegeleri için oy verebilir ve en iyi 101 delegeden onlardan seçilir. Bu, yalnızca seçilen delegelerin ağda aktif olmasını ve yalnızca blok oluşturma ödülleri alabilmelerini sağlar. Bu üyeler, ağda alınan problem çözme kararlarında da söz sahibidir.

İşlem Fiyatı: 7.54 $

5-ARK

ARK, kullanıcılar, girişimler, geliştiriciler ve endüstriler için tek elden blokaj çözümleri sunan bir platformdur. Amaçları, blok zincirde bulunan tüm endüstrilerin birbiriyle bağlantılı zincirleri olan bir “spiderweb” yaratmaktır. Ev içi paralarına ARK parası denir. Ayrıca ARK parası hızlı bir büyüme parasıdır.

İşlem Fiyatı: 2.07 $

Bu yazı asla yatırım tavsiyesi değildir.Olası bir mağduriyetten btcanaliz.com sorumlu değildir.

1 Yorum
  1. Murat durdag 5 ay önce

    Dgb unutulmus

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account

hotmail sign up gmail login