justin-son-tron

Tron (TRX), kripto paralar içinde mevcut durumda en iyi konumlandırılmış kripto paralardan biri haline geldi. Bu durum kurucusu Justin Sun’un şaşırtıcı biçimde konuşlandırılmış stratejilerine atfedilen bir gerçektir. Tron’a paralel bir iş adamı olan ve aynı zamanda Asya ülkesi, Çin’deki Snapchat’a eşdeğer Peiwo APP’yi de yürüten bir Justin Sun.

Bay Sun, bugün sadece Çin’de değil, tüm dünyada finansal sektörün en çok tanınan isimlerinden biri olma konumunda. Asya’da ciddi düzenlemelerin olduğu zamanlarda bir kripto para işletmeyi başardı ve aynı zamanda kısa bir süre içinde küresel pazardaki konumunu başarıyla gerçekleştirdi. Peki bu işin sırrı nedir ?

Her şeyden önemlisi, Sun’ın büyük bir girişimci zihniyetine sahip olduğu ve yenilikler hakkındaki düşüncelerinin sınırsız olduğu noktasında görünüyor.

Justin Sun’ın BitTorrent’i Satın Alması

Justin Sun, web alanı tamamen merkezi olmayan bir kripto para birimi ve platformu ile bir vizyon belirledi. Şimdiye kadar, bu vizyona dayanan, kripto endüstrisinde en çok beklenen olaylardan biri olan, Tron’un ana ağının en son lansmanında  stratejileri hayata geçirdi.

Bu ademi merkeziyet vizyonuyla birlikte Sun, Tron’un bir şekilde Torrent endüstrisine yaklaşmaya olan ilgisini de ortaya koydu.

Fakat şu an da görüldüğü gibi, Justin Sun’ın kısa süre içinde BitTorrent, Inc’i satın aldığına işaret ediyor.BitTorrent ve Tron (TRX)’in, aynı kişinin yönetiminde olduklarında elbette ilginç olacak.Sizce bu gelişme Tron(Trx) fiyatını nasıl etkiler.Görüşlerinizi yazabilirsiniz..

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.
İlginizi Çekebilir :  Pundi X Nedir ? Özet İnceleme
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account