tron-trx

Son günlerde, Tron (TRX), piyasanın en çok gelişme olan coinlerden biri,  kuşkusuz ki kripto para ortamında güçlü bir şekilde görünmeye yardımcı olan bir gerçektir. Uzmanlara göre Tron’un (TRX) bu sene ilk beş kripto olacağına ve önümüzdeki aylarda ivme kazanacağına inanmanın sağlam gerekçeleri var. Bakalım nasıl olacak ?

Tron (TRX) Neden Ortaya Çıktı ?

Sıfırdan başlayarak, Tron (TRX), Justin Sun tarafından eğlence endüstrisi için tamamen merkezi olmayan bir ortam sağlama niyeti ile yaratılan bir platformudur. Bu konuda, Tron’un içeriğin özgürce hareket ettiği daha erişilebilir bir platform olmasını öngören şey, sanatçı ve içerik oluşturucuların, Youtube, Facebook gibi bir üçüncü taraf ağına ihtiyaç duymadan içeriklerini yayınlama şansı olduğu anlamına geliyor.

Tron (TRX) , sektörün en genç kripto paralar biri ve kısa bir süre içinde, 168.396.000 $ ‘lık yazım anındaki işlem hacmiyle, en büyük 9. kripto para birimine dönüşmeyi başardı. Buna ek olarak, Tron (TRX) dünyada 30’dan fazla kripto borsada listelenmeye başlamış durumunda ve kripto para sahipleri için 100’den fazla trading çifti sunulmaktadır.

Tron’un Getirdiği Avantajlar

  • TRX, kripto para dünyasında en gelişmiş teknolojilerden birini kullanmaktadır ve bu, kriptoyu piyasadaki diğer kripto paralara karşı çeşitli avantajlara sahip kılan bir şeydir.
  • Yeni başlayanlar için, TPOS algoritması Tron’un (TRX), Ethereum (ETH) dahil olmak üzere sektördeki diğer birçok kripto paradan daha hızlı işlem gerçekleştirmesini mümkün kılıyor. Aynı şekilde, işlemlere uygulanan bant genişliği sisteminden dolayı TRX, neredeyse ücret ödemelerinden muaftır ve bu da diğerlerine kıyasla inanılmaz bir avantajdır.
  • Ayrıca, token kısa süre önce 25 Mayıs’ta kendi sanal makinesini başlattı (test aşaması ve geçişi yapmak üzeredir) ve ödül programlarına ve özelliklerine göre sektörde öncü durumdalar.
İlginizi Çekebilir :  Arbitraj Nasıl Yapılır?

Etkili Bir Kurucu : Justin Sun

Bilindiği üzere Jack Ma, Alibaba’nın arkasındaki adam. Eski işbirlikçilerini ve eski öğrencileri desteklediği bilinmektedir. İşte işin aslı şu: Tron’un CEO’su Justin Sun, eski bir Jack Ma’nin öğrencisi ve çalışanı. Bu, Alibaba’nın gücünün yakında Tron’un çabalarını destekleyebileceği anlamına geliyor.

MainNet Lansmanı ve TRX geçişi

TRX başlangıçta, Ethereum’un ERC-20 protokolüne dayanıyordu. Bununla birlikte, bu yıl TRX’i kendi blok zincirine taşımaya başladı ve 31 Mart’ta Testnet’in lansmanına başlandı. Bu lansmanla elde edilen sonuçlar oldukça şaşırtıcıydı; Aslında, kripto para dikkate değer bir ivme kazanarak grafiklerde tırmanmaya başladı.

Esas olarak önemli sosyal ağlardan Facebook’un yasaklanma faaliyeti sonucu oluşan bir düşüş hareketine başladı. Mayıs sonunda Mainnet lansmanından sonra bu olayın üst üste geldiği, ancak maalesef sektörün genel düşüşüyle de eşleşmesi bekleniyordu.

Fakat şimdi, TRX tokenlarının Ethereum’a dayalı olarak geçişi bitmek üzere ve kullanıcılar MainNet, Odyssey’e birkaç gün içinde herhangi bir sorun olmadan yerleştikçe,TRX’in  yeniden ivme kazanması beklenmektedir.

Fiat çiftleri ve listeleri

Son düşüş eğilimlerinin üstesinden gelmek için TRX’in kullandığı stratejilerden biri de sektörün etkili borsaları ile farklı ilişkiler üzerinde çalışıyor. Bunun için, OKEx, Bithumb, Binance, Upbit, Coinegg, Bit-Z, Coinflip ve en yenisi olan Coindelta dahil olmak üzere en az 30 farklı  borsa ile iş yapmayı başardı.

Sonuç

Tron, sektördeki tırmanışına devam etmek için en sağlam adımları veriyor. Tüm ortaklık faaliyeti, kripto paraya enjekte edilen likidite ve şirketin yaptığı gelişmeler, kısa vadede gerçekleşecek en kesin şeylerden biri,Trx’in en üst düzey 5 kripto para statüsüne ulaşmasıdır.

Ancak, şimdiye kadar, hiçbir analist TRX’in en iyi 5 kripto para listesine katılacağını garanti etmez, büyük ölçüde yeni MainNet of Tron’un nasıl çalıştığına ve şirketin ne kadar ileriye doğru itmeye devam ettiğine bağlı olacaktır.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.

Facebook: facebook.com/Btcanalizleri/

İlginizi Çekebilir :  Stellar'a Yatırım Yapmak İçin 5 Neden

Twitter:twitter.com/btcanaliz

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account