bitcoin-yorumu

Bitcoin fiyatları için Görüşler ayrıldı: bazıları, Bitcoin’in 2018’de sona eren 250.000 dolarlık yüksekliğe ulaşacağını düşünürken, diğerleri kripto piyasasının bir balon olduğunu düşünüyor.

Pazardaki kripto para birimlerinin her biri geçtiğimiz hafta boyunca değer kazandığında yükselik yadsınamaz. Yine de, bu ani artışın nedenleri tam olarak belli olmadığından, dikkatli olunmalıdır.

Fiyatların dalgalanması dikkat çekiciydi. Geçen haftaki kapanışta, Bitcoin’in fiyatı 8 bin dolar seviyesine ulaştı ve bu rakam Nisan ayının ilk günlerinde elde edilen değerlerin% 30’undan fazlasını temsil ediyor.

Perşembe günü, kripto paralardaki en şaşırtıcı artışlardan birine sahne oldu, yaklaşık yarım saatte 1.000 USD’den fazla arttı ve pazardaki tarihindeki en büyük ticaret hacmine sahip oldu.

Fundstrat’ın kurucu ortağı ve araştırma departmanı başkanı Thomas Lee, CNBC tarafından hazırlanan bir raporda, Bitcoin’in 2018’de yüzde 200 artarak birim başına 25.000 $ ‘a çıkacağını öngördüğünü belirtti.

bitcoin-yorumu

Lee’nin iddiası iyimser ama Twitter hesabında yayınlanan Tim Draper’la kıyaslandığında tweeti ile bir karşıtı gibi görünüyor. Draper, Bitcoin’in 2022’de birim başına 25.000 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

Bu yazımızda Thomas Lee Ve Tim Draper’ın bitcoin fiyatı ile ilgili tahminlerini paylaştık sizinle.Siz 2018 sonunda bitcoin fiyatının ne kadar olacağını düşünüyorsunuz ? Yorum yaparak görüşlerini dile getirebilirsiniz..

Reklam ve İletişim İçin btcanaliz@gmail.com adresine mail atabilirsiniz

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz..

Facebook: facebook.com/Btcanalizleri/

Twitter:twitter.com/btcanaliz

İlginizi Çekebilir :  Auidi Blockchain Sistemini Kullanacak
loading...
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account