bitcoin-haber

Yazarımız Mikail Aykul Yazdı:

Merhaba arkadaşlar para tanıtımımızın 3.süne SunContract ile deveam ediyoruz. Suncontract projesinin amacı insanların kendi aralarında elektrik alıp satabileceği bir platform oluşturmak. SNC’nin ise bu platformda kullanılan ana para olması hedefindeler. Eğer projelerini hayata geçirebilirlerse, insanlar bu platformu kullanarak, hem elektrik üretip satarak para kazanabilecekler, hemde araya büyük firmalar sokup bir ton komisyon vermeden, daha ucuz elektrik satın alabilecekler. Sadece bunlar da değil, elektrik depolayarak da para kazanabiliyor olacaksanız. Yani tamamen merkezi sistemden uzak bir elektrik takası ağı kurma hedefindeler. Ekibini incelediğimizde genel olarak alanlarında tecrübeli ve güvenilir bir ekiple karşı karşıya olduğumuzu görüyoruz. Şimdiye kadar SNC projesini büyütme yönünde aktif olarak çalıştıkları gözler önünde. Kendi Roadmaplerine sadık görünüyorlar.

Pozitif Yönleri:

– Enerji sektöründe büyük bir tasarrufa imkan verecek olması.

– Ekibinin alanında tecrübeli oluşu.

– Temiz enerji üretimine destekte bulunuyor oluşu.

Negatif Yönleri:

– Onlarca yıldır var olan ve birçok devlet tarafında ağır regülasyonlar altında tutulan bir sektörde, pastadan pay almayı hedefliyor oluşu.

– Şu anki çalışmalarının sadece Slovenya içerisinde yapılıyor oluşu.

– Henüz aktif olan bir platformlarının olmaması.

– Projelerini global bir hale getirmenin çok zor oluşu.

Son Notlar:

SNC son derece güzel bir vizyona sahip olan bir para. Eğer ki projelerini hayata geçirip, bunu birden fazla ülkede yaygın hale getirebilirlerse, projenin değerinin son derece artabileceği düşüncesindeyim. Ancak girdikleri sektör birçok devlet tarafından çok ağır regülasyonlara tabi tutulmakta ve bu yayılmaları konusunda çok büyük bir sorun teşkil edebilir.

Hemen Bitcoin Almak İçin:Tıklayın

Bu yazı web sitemiz yazarlarından Mikail Aykul’a aittir.Soru,görüş ve önerileriniz btcanaliz@gmail.com adresine mail olarak gönderebilirsiniz .

İlginizi Çekebilir :  Son Dönemin En Popüler Yeni Kripto Para Birimi Bitcoin White!
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account