xlm-Stellar

Şimdiye kadar, 2018 kripto paralar için tuhaf bir yıl oldu. Aslında, bir çok uzman bu Stellar’ın yıl sonuna kadar fiyatının artacağına ve daha çok potansiyele sahip olduğuna inanıyor, o yüzden nedenini görelim.

Stellar Lumens (XLM)

Stellar,2014 yılında piyasaya sürüldü ve operasyonlarını sürdürmek için merkezi dağıtılmış bir sunucu ağı kullanıyor.

Stellar, her zaman “konuşulan” olan bir kripto paradır, ancak bu yıla kadar o kadar dikkat çekmemişti ki, CoinMarketCap’e göre 7. sıraya yükseldi. Diğer tüm kripto paralar gibi, fiyatı da yılın başında büyük bir kayıp yaşadı ve şu an 0.193173 $ seviyesinde yer alıyor.

Buna rağmen, Stellar kripto para nihai hedefe doğru devam ediyor – geleneksel paraların kriptolarla değiştirilmesi. Buna karşılık, hız, ölçeklenebilirlik, son derece düşük ücretler sunmaktadır ve çok sağlam bir alt yapıya sahip.

Stellar’ın Ortaklıkları

Stellar’ın önemli ortaklarından biri ise IBM (Uluslararası İş Makineleri). Ve bu ortaklık tam olarak yeni olmasa da, özellikle duyurunun ardından her iki tarafın da Veridium Labs ile işbirliği yapması çok faydalı oldu.

Ayrıca, Stellar ayrıca BloomX ile ortaklık yapıyorlar. ve BloomX’in ortaya koyduğu plan, Para Hizmetleri İşletmeleri için çevrimiçi bir platform sağlamayı içermektedir. Bunun için XLM ile çalışmayı seçmelerinin nedeni, kullanımı basit, son derece ölçeklenebilir, ucuz ve çok hızlı olmasıdır.

XLM fiyatına ne olacak?

Bu sene, daha önce hiç olmadığı kadar güçlü ve güçlü olan pazarın iniş ve çıkışları göz önüne alındığında, hangi kripto para yukarı çıkacağını ve hangisinin düşeceğini belirlemek nispeten zordur.Birçok kişi, bu yeni ilerlemenin yıl sonuna kadar XLM ‘in 1 $ ‘a çıkmasına izin vereceğine inanmaktadır.

Stellar’ın fiyatının şu an düşük olması, özellikle de birçok uzmanın, yakında 3 dolarlık bir potansiyele sahip olduğuna gerçekten inandığını düşünerek, faydalanılması gereken bir fırsat olarak düşünülüyor. Kripto para söz konusu olduğunda ne olacağını asla bilemeyeceğiniz doğrudur, ancak Stellar’ın sergilediği yeni ortaklıklar ve istikrar bize , bu dijital paranın güçlü olduğu gösteriyor.

İlginizi Çekebilir :  Kripto Paralara Yatırım Yapmadan Önce Bilmeniz Gereken Şeyler

Bknz:Stellar’a Yatırım Yapmak İçin 5 Neden

Not: Kripto para yatırımları şuan yüksek risk taşıyan yatırımlardır. Yazılarımız bir yatırım tavsiyesi niteliğinde değil incelemedir..Ayrıca fiyatlar saatlik olarak değişiklik gösterebilir Teşekkürler…

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account