Stellar

Bu yazımızda  son zamanların en çok kazandıran coinlerden Stellar fiyat analizi ile karşınızdayız.Bakalım fiyatı ne kadar olacak ? Ayrıca ekibin 100 Dolarlık sürpriz hediyesinin detayları yazımızda.

Lütfen dikkat: Lütfen yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Bu yatırım tavsiyesi değil, sadece araştırmamızı sizinle paylaşıyoruz ve yatırım kararlarınızdan sadece siz sorumlusunuz.

 Analiz

  • XLM / USD  spekülasyonlar nedeniyle gün içinde % 10’un üzerinde kazanıyor.
  • Bir dizi önde gelen ortaklık anlaşması yatırım ilgisini artırıyor.

Stellar Coini ICO projeleri tarafından kullanılan Stellar platformunun büyüyen popülaritesinden esinlenerek yatırımcılardan ciddi destekler aldı.

Stellar Mart başında hayata geçti ve piyasa değeri 7,7 milyar dolar olan ilk 10 kripto para biriminde yedinci sıraya yükseldi. Proje, ödeme işlemleri, ICO’lar ve akıllı sözleşmeler için çok amaçlı bir platform olarak kendini konumlandırıyor. Başarısı, IBM ve Novatti gibi büyük isimlerle ortaklık anlaşmaları da dahil olmak üzere çeşitli  nedenlere dayanmaktadır. Bu işbirlikleri Stellar’ın likiditesini arttırıyor ve onu uzun vadeli cazip bir yatırım haline getiriyor.

Kısa vadeli bakış açısından, xlm iki temel faktör tarafından desteklenmektedir:

1) Stellar ekibi tarafından organize edilen yaklaşan Blockchain ve FIntech etkinliği. Mayıs ayında Dubai’de gerçekleşecek;

2) Repo Coin Airdrop’u: Proje ekibi Repo web sitesinde başvuru formunu dolduran Stellar cüzdan sahiplerine 100 $ değerinde Repo jetonu vermeyi taahhüt etti.

Teknik olarak Stellar (XLM / USD) 0.40 $ tutacağı ile destekleniyor. Fiyat bu seviyenin üzerinde olduğu sürece, tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselme şansı daha yüksektir.

Lütfen dikkat: Lütfen yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Bu yatırım tavsiyesi değil, sadece araştırmamızı sizinle paylaşıyoruz ve yatırım kararlarınızdan sadece siz sorumlusunuz.

Reklam ve İletişim İçin btcanaliz@gmail.com adresine mail atabilirsiniz

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz..

Facebook: facebook.com/Btcanalizleri/

İlginizi Çekebilir :  Bitcoin (BTC) Fiyatı Neden Düştü ?

Twitter:twitter.com/btcanaliz

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account