stealler

Stellar (XLM) son zamanlardaki kayıplarına rağmen, kendi yolunda ilerlemeye devam ediyor ve hem Bitcoin’e (BTC) hem de USD’ye karşı kendi başına tutmayı başarıyor. Aslında, her iki para birimiyle ilişkisine ilişkin grafikler şaşırtıcı derecede benziyor.

Stellar Lumens Hakkında (XLM)

Stellar, mevcut kripto para birimleri listesinde ilk 10’un içinde olan alt coinlerden biridir. Şimdiye kadar, dünya çapında 10’dan fazla kripto para borsasında listelenmişti. Şu anki piyasa değeri yaklaşık 5,3 milyar dolar civarındadır. Bu da bu Stealler’i  7’inci sırada sağlamıştır.

Stellar’ın günlük bazda ortalama işlem hacmi yaklaşık 30 milyon dolar civarındadır ve orta ölçekli bir para birimi olarak tanımlanmaktadır. Jetonun değeri ABD doları ile karşılaştırıldığında 0.2872 $ seviyesindedir ve Bitcoin’de (BTC) 0.00003746 değerinde. Likidite oranı% 0,83 ve 18 milyar jetona sahiptir. Bununla birlikte, bu bile, 103 milyar bireysel jeton olan maksimum miktarı ile karşılaştırıldığında oldukça küçük bir sayıdır.

Açıkçası, Stellar BTC’ye karşı iyi bir performans gösteriyor, fiyatı yaklaşık% 4’e çıkıyor. Bu, gurur duyulacak bir şey olan 20 üst paranın en yüksek miktarıdır. Büyümesi, diğer kripto para birimlerinin de bu modeli çok yakında takip edebileceğinin bir göstergesi olarak da kullanılabilir.

Bu yılın başlarında, Ocak ayında, tüm kripto paraların piyasa değeri önemli ölçüde düştü, XLM 1 $ değerinde idi. Bundan kısa bir süre sonra, hafif salınımlarla, neredeyse nerede kaldığı 0.2 $ ‘a indi.

Ancak son zamanlarda, diğer tüm para birimleri gibi, düşüş eğilimine girmiş ve bir önceki ayda% 29 oranında azalmıştır. Yine de, aynı ay içinde volatilitesi % 33 civarında ve kümülatif getirisi % 9000’den fazla. Bu nedenle, uzmanlar bu kripto paranın değerini 1 $ ‘a  yükseleceğine inanıyor.

Stellar ve Ripple

En büyük rakibi şu anda Ripple (XRP) gibi gözüküyor, çünkü Ripple‘in XLM’den çok daha fazla etkisi var. Yine de, aynı alanı tam olarak işgal etmiyorlar. Ripple’ın ana odak noktası, ödemeleri sınır boyunca daha iyi gönderebilmenin yolu olmuştur. Çeşitli finansal kurumları ve büyük bankaları güçlendirerek bunu başarmaya çalışıyor.

İlginizi Çekebilir :  Yatırım Yapabileceğiniz En İyi 10 Altcoin

Stellar ise P2P fon transferi konusunda çalışıyor. Temel olarak, bu kripto kullanıcılarına, aracıya ihtiyaç duymadan, doğrudan birbirlerine ödeme yapma olanağı sağlamaya çalışıyor. Bu, bu kripto paranın geleceğinin sağlanmasının bir başka nedenidir çünkü bu, insanların umutsuzca istediği şeylerden biridir. IBM ile ortaklık duyurulduktan sonra projenin potansiyeli daha da arttı.

Stellar’ın çabalarının bir başka parçası, merkez bankalarının blok zinciri teknolojisini kabul etmesini ve kendi kripto paralarını çıkartmak için kullanmasını sağlamaktır. IBM’in desteği ile, bu bir gerçek olabilir çünkü IBM zaten çeşitli merkez bankalarının ana tedarikçilerinden biridir. Bunların yanı sıra Stellar’ın hedefleri gibi durumlar da insanları gerçekten destekliyor. Sadece bu kadar değil, BTC üzerinden XLM’yi bile seçmeye hazır görünüyorlar.

İlgili Yazılarımız :

Stellar Ripple’ı Nasıl Geçecek ?

Stellar’a Yatırım Yapmak İçin 5 Neden

Yıl Sonu İçin Stellar Fiyat Tahminleri

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account