Çılgınca popüler mesajlaşma uygulaması, Facebook ve Google’ın kitaplarından bir sayfa çıkardı ve kripto para birimlerine karşı geri itiyor. Snap Inc, Cheddar’a göre mesajlaşma uygulamasında ICO reklamlarını yasakladı.

Reklam pazarındaki konum için Facebook, Google ve Snapchat yetkilileri rekabet dolayısıyla bunların hepsinin birlikte olması konusunda şok olmadık. Snapchat’ın yasağı hem Facebook hem de Google’ın benzer önlemlerinin ardından geliyor. Bu arada, Twitter’ın da benzer bir önlem almak için planlar yaptığı biliniyor.

Facebook’un yasağı, “iyi niyetle faaliyet göstermeyen ICO’lar ve kripto paralar dahil olmak üzere yanıltıcı ve aldatıcı reklam uygulamaları” hedefleyen daha geniş bir ölçekte.Örnek olarak ”Yayın şirketi,% 15’lik bir indirim sağlayan bir ICO reklamını”örnek verdi.Bu demek oluyor ki Facebook aldatıcı ico reklamlarını barındırmayacak ve kullanıcılarının bu aldatıcı reklam hilelerine düşmesine izin vermeyecek.

Google Ne Düşünüyor Peki

Bu arada Google, geri kalmadı Google’ın sürdürülebilir reklam direktörü Scott Spencer CNBC’ye

“Geleceğin kripto paralarla nereye gideceğini bilecek bir kristal topumuz yok, ancak tüketiciye zarar verebilecek kadar tüketici zararı veya potansiyel görüyoruz. Bu, aşırı dikkatle yaklaşmak istediğimiz bir alan.”

Snapchat’a gelince, geçtiğimiz yıl 2017 yılındaki reklam gelirinde yaklaşık% 40’lık bir artışla 281 milyon ABD dolarına kadar kanıtlandığı gibi, reklam paralarını artıran bir faceliftin geçtiğini belirtti. Yıl boyunca, reklam satışları neredeyse% 75 arttı..

Bu iddalara Snapchat resmi olarak cevap vermese de idaalar gayet ciddi.

İlginizi Çekebilir :  FBCoin-GSCoin-BJKCoin Gelsin !
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account

hotmail sign up gmail login