blockchain-connect-conference

ABD’nin San Francisco Eyaletinde düzenlenen Blockchain konferansına 1500 kişi katıldı! Konferansın kapasitesi 1000 olunca adeta izdiham yaşandı.

San Francisco’da düzenlenen konferansta gönüllüğü ve müziği teşvik eden projeler sergilendi. Dünya çapında her ay düzenlenen onlarca Blockchain konferansından sadece bir tanesi olan bu konferans meraklıları tarafından ilgi gördü. Blockchain Connet verdiği bir haberde konferansı “ilk ABD-Çin blok zincir konferansı” olarak adlandırdı. Binden fazla girişimci, bilim adamı ve proje geliştiricilerini bir araya getiren konferans önemli bir etkinlik olarak görüldü. Katılımcıların her biri etkinliğe katılabilmek için 500-1000 dolar arası bir ücret ödediği belirtildi.

Etkinlik hakkında çeşitli bilgiler veren gazeteciler etkinliğin en ilginç yanının ise sergi salonunda oluşan izdiham olduğu söylendi. Uzun bir süredir tam kapasitesine ulaşamayan tiyatro salonuna bu kadar insanın gelmesi yapımcıları bir hayli şaşırttı. Fakat izdiham katılımcılar tarafından pekte hoş karşılanmadı ve insanları bir hayli kızdırdı.

Blockchain

Ünlü İsimler Konuşma Yaptı

Konferansta ünlü isimler konuşma yaptı, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Litecoin’in kurucusu Charlie Lee, Kurumsal Girişim Ortakları ve Hazırlık Sermayesinden girişim yatırımcıları yer aldı. Ayrıca Tencent Blockchain’in CEO’su Aaron Cai, Çinli internet devleri tarafından geliştirilen projeler hakkında bir sunum yaptı. Etkinlik sırasında Addy Crezee gelecek bir Blockchain konferansı duyurusunda bulundu. Gelecek konferansta etkinliğe katılacak olanlar için %80 indirim yapıldı ve konferans giriş ücreti 99 dolar olarak belirlendi.

İlginizi Çekebilir :  Ünlü Diş Hekimi Dentacoin (DCN) Kabul Ediyor
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account

hotmail sign up gmail login