xrp-nedir

Coin Market verilerine göre, Ripple’ın, piyasa değeri olarak üçüncü en büyük kripto para. XRP’nin fiyatı yükselmeye devam ediyor ve analizcilere göre bu ay 1 $ ‘lık psikolojik engelin üstesinden gelebilir ve bu yıl sonuna kadar 3 $’ a kadar çıkabilir.Analizcilere sorduğumuzda Evet, cidden, yapabilir ! cevabını verdiler.

İşte Ripple(XRP)’yi 3 dolar seviyesine ulaştırabilecek Nedenler :

2018 De Tüm Dünyada Havale Artışını Olacak

Dünya Bankası göçmenlerin, Çin ve gelişmekte olan ülkelerdeki ana vatanlarına ve ailelerine para göndermeye devam etmeleri nedeniyle, işçi dövizlerinin bu yıl en az % 3 büyümesini bekliyor. Ripple, bankalar ve finansal kurumlar için ucuz, hızlı ve güvenilir uluslararası işlemler için tercih edilen hizmet haline geliyor.

Ripple Labs, piyasaya hakim olan ve işlemler için Ripple’ı benimseyen Western Union ve MoneyGram gibi havale endüstrisindeki büyük isimlerin birçoğu ile başarılı ortaklıklar geliştirdi.

Daha sonra, kripto endüstrisinde hepimizin bildiği gibi, Ripple’ın yakın zamanda, dünya çapında en büyük bankalardan biri olan Banco Santander ile yaptığı yeni bir anlaşma var. Bu, Ripple’ın pazarını artıracak, Santander ise geleneksel teknoloji yerine Ripple ile işlem yaparak maliyetlerinin 20 milyar liraya düşürmeyi planlıyor.

Bununla birlikte, Dünya Bankası da, havale masraflarının her yerde artmasını bekliyor ve bu da büyümeyi engelleyebilir. İşte bu noktada Ripple, işlem hacminin yükselmesini sağlayacak bir yol olarak gelebilir. Ripple’ın araçları (xRapid, xVia ve xCurrent) küresel olarak bankalara entegre edilmekte ve havale piyasası tek başına beklenenden daha fazla para kazanabilmektedir.

Ripple teknolojileri gelecekte XRP’yi entegre edecek

Ripple ve XRP’nin aynı şeylerin olmadığını anlamak önemlidir. XRP bir para birimidir ve Ripple onun ardındaki laboratuardır ve bunları birbirinin yerine geçebilen varlıklar veya kavramlar olarak nitelendirmek doğru değildir.

İlginizi Çekebilir :  Tom Lee ve Tim Draper 'ın Bitcoin Fiyatı Tahminleri

Aralarındaki ana bağlantı, Ripple Lab’in XRP para biriminin çoğuna sahip olmasıdır (toplam arzın% 60’ından fazlası). Ripple’ın iş ortakları, mevcut ve gelecekleri, istedikleri para birimini kullanarak ödemeleri değiştirmek için xRapid, xCurrent ve xVia’yı kullanabilir. Fakat ortaklar için en iyi anlaşma XRP’yi kullanmaktır.Çünkü maliyetleri çok önemli ölçüde düşürmektedir.

Söylenenlere göre, Ripple bir havale aracı olarak çok başarılı oluyor ve XRP’yi işlemlerde kullanmak yatırımcılarına ve müşterilere daha da yardımcı olacak. Dolayısıyla, bu başarının XRP’nin performansı üzerindeki etkisi küçümsenmemelidir.

Endüstrinin anlık dijital ödemelere doğru ilerlemesiyle birlikte, daha fazla banka XRP’yi benimseyecek; bu sadece biraz zaman meselesi. Zaman dilimini doğru bir şekilde tahmin etmek  neredeyse imkansız, ancak çok uzun olmayacağı belli. Ne de olsa, Ripple inanılmaz miktarda XRP tutuyor, bunun tek sebebi gelecekte kullanmak istedikleridir.

Not: Kripto para yatırımları şuan yüksek risk taşıyan yatırımlardır. Yazılarımız bir yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir,incelemedir. Teşekkürler…

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account