ripple-xrp

Ripple’ın iddialı ve başarılı ortaklıkları, yatırımcılara 3 doların üstüne çıkacağına olan güvenini verdi. Henüz idda gerçekleşmedi, ama yine de yılın ortasındayız ve yıl bitmeden gerçekleşmesi olasılığının yüksek olduğu analistler tarafından dile getiriliyor.

Yatırımcılar ve profesyonel tüccarlar, Ripple konusunda ihtiyatlı kaldılar. Fakat bu noktada, Ripple’in (XRP) fiyatının tam istediği yer olduğu anlaşılıyor. Analistlere göre, XRP şüphesiz şu anda iyi bir satın alım noktasındadır.

Ripple’ın SEC İle Başı Dertte

SEC ile başı dertte çünkü güvenlik hala Ripple’ın durumu tartışmalı.Ripple laboratuarları, bu dava ve ortaya çıkan tartışmaların insanları kripto  paralardan uzak tutmak ve projenin kötü görünmesini sağlamak için bir taktik olduğunu düşünüyor.

Ripple’ın şu anki durumu sorunlu olabilir. Ancak SEC, Ripple’in bir güvenlik sorunun olmadığını doğrularsa, tüm bahisler kapalıdır. Parabase de dahil olmak üzere dünyanın her büyük kripto para borsalarında işlem görmesini ve kabul edilmesini,alınıp satılması için gereken güvenilirliği verecektir.

Bu yüzden Coinbase’in şu ana kadar listelemesinin nedeni bu olabilir. Ama eğer bu gelişme sadece XRP için değil, bugün dünyada bulunan her kripto para için de kötü bir haber ile çıkarsa yani kripto paraların güvenlik sorunun olduğunu ilan ederse SEC, Yatırımcıların güvenini zedeleyecek ve pazarı ciddi orada etkileyebilir.

SEC bunun farkında olduğundan, bu kadar katı bir yaklaşımı takip etme ihtimalleri çok düşük. Ayrıca, kripto meraklıları ve hükümet üzerindeki etkisiyle lobici bir tavır alacaklar ,ayrıca işlerini daha da kolaylaştırmak için şimdiden herhangi bir kripto para birimini benimsemiş olan büyük bankalar ve finans kurumları da olacak mutlaka hükümetler üzerinde baskı yapacaktır.

İlgili Yazımız:

Not: Kripto para yatırımları şuan yüksek risk taşıyan yatırımlardır. Yazılarımız bir yatırım tavsiyesi niteliğinde değil incelemedir. Teşekkürler…

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.

Facebook: facebook.com/Btcanalizleri/

İlginizi Çekebilir :  KRİPTO PARALARA YATIRIMIN PSİKOLOJİK YÖNÜ

Twitter:twitter.com/btcanaliz

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account