ethereum

Yakın geçmişte kripto paralar konusunda yaşanan uçuk spekülasyonlar artık çok paylaştığımız olmaya başladı.Finansal analistlerden ortak fikir üreticilerine kadar, her biri geleceğin endüstri için nasıl görünebileceğini projelendirmeye çalışıyor. Bu kişiliklerden biri, Reddit’in kurucu ortağı Alexis Ohanian, Ethereum’un (ETH) fiyatının, en azından 2 Mayıs’ta Fortune raporlarına göre, yıl sonu itibariyle 15.000 dolar olacağını öngörmektedir.

Bitcoin Ve Ethereum’a Bakış

Şu anda Initialized Capital ile tam zamanlı çalışan Ohanian, bir girişim sermayesi, son röportajında ​​duygularını hızlı bir şekilde dile getirdi.

 Yılın sonunda, Bitcoin 20.000 $ olacak. Ve Ethereum 15.000 $ ‘da olacak. Yanılıyorsam insanlar beni arayabilir.

dedi.

Ohanian’ın öngörüsünün gerçekleştiğini varsayarsak, ETH pazar değeri mevcut 67 milyar dolardan neredeyse 2.5 trln’e yükselecek. Öte yandan bu, Bitcoin’in aynı zamanda geçen yılın rekor fiyatına da sahip olacağı ve hatta aynı zamanda piyasa fiyatının 340 milyar dolara yükseldiğini görecektir. Özellikle, Başlangıç ​​sermayesinin, 250 milyon dolardan fazla olan ve popüler bir kripto para borsası olan Coinbase’de kayda değer yatırımlar yapan yönetimin varlıklarındandır.

Ayrıca, Ohanian’e göre blockchain’in parlak bir geleceği olduğu kadar, tam potansiyelini fark etmeden önce en az iki yıl beklememiz gerekebilir:

Yazılım ve blok zinciri projelerinin gelecek yıl da ikiye katlanacağını düşünüyorum.Gerçekten de Web 3.0’ı gerçekten görmeyi umuyoruz

ifadelerini kullandı.

Tahminini gerçekleştiren bir başka kişi deVere Group’un CEO’su ve bağımsız bir finansal danışmanlık firması olan Nigel Green. Nisan ayında ETH fiyatının yıl sonuna kadar 2,500 dolar daha artacağı yorumunda bulundu.

Bu tahminlerin ne kadarı tutacağını yıl sonunda göreceğiz.

Sizce Ethereum bu yıl sonunda 15.000 Dolar olur mu ? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz..
İlginizi Çekebilir :  Bitcoin (BTC)'in En İyi Alternatifleri
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account