Pundi X (NPXS), güvenli bir çevrimdışı kripto para ödeme hizmeti sunmak için İsviçre merkezli kripto ödeme sistemi UTRUST ile yeni bir ortaklık duyurusunu bugün açıkladı.

utrust-pundix
Pundi X, tüketicilerin fiat ile birden fazla kripto para birimi satın almalarını sağlamak için fiziksel satış noktası XPOS cihazları geliştiren ve aynı zamanda katılımcı perakende satıcıları ile kripto para birimleri kullanan mağaza satın alımlarını kolaylaştıran bir blokchain projesidir. Bu hafta Pundi X, BTC, ETH ve BNB ticaret çiftlerine karşı dünyanın en büyük kripto para borsasında ücretsiz bir liste ile ödüllendirilen Binance’ın 7.  yarışmasının kazananı seçildi.Yani Pundi X artık binance üzerinden de satın alınabilecek.

UTRUST, kullanıcıları için yüksek likidite, güvenlik ve gelişmiş alıcı koruma hizmetleri sağlayan, kripto para birimleri için “Paypal benzeri” bir platformdur. Bu ortaklık, her iki taraf için de büyük bir kilometre taşını temsil etmektedir. Pundi X’in fiziksel çok varlıklı POS cihazları, kripto para birimleriyle güvenli, hızlı ve rahat bir şekilde işlem yapmak için UTRUST’ın önde gelen çevrimdışı işlem anlaşması ve alıcı koruma yetenekleriyle desteklenmektedir.

Pundi X ve UTRUST CEO’larının Açıklamaları

UTRUST CEO’su Nuno Correia yaptığı açıklama :

“UTRUST her zaman hızlı, kolay ve güvenli kripto para birimi ödemelerinin kullanılmasını sağlamayı taahhüt etmiştir. Pundi X ile ortak çalışmak ve XPOS teknolojisini kullanmak, bu hedefe ulaşmada bize büyük ölçüde yardımcı olacaktır . “

UTRUST Resmi açıklamasına göre , iki şirket arasında imzalanan anlaşma, UTRUST’ın 1000 adet Pundi X’li POS makinesini satın alacağı bir anlaşmayı içeriyor ve karşılığında Pundi X, UTRUST’un tüm işletim cihazlarında ödeme koruma ve ödeme hizmetlerini kabul edecek. Bu aşamada, Pundi X, mağazalarının kripto para ödeme makineleri için 25.000’den fazla sipariş verdi. Bu, 100.000 cihazdan oluşan 3 yıllık satış hedefine ulaşmanın% 25’ini oluşturuyor.

Pundi X‘in CEO’su ve kurucu ortağı Zac Cheah, iki şirket arasındaki bu birliğin, kitle pazarının benimsenmesi için kripto piyasası için ileriye doğru önemli bir hareket olduğuna inanıyor.

“Bu anlaşma kripto paraların kitlesel kabulünü ilerletmek için önemli bir adım ”

dedi.

Pundi X şu anda hala prototip makineleri geliştiriyor ancak önümüzdeki birkaç hafta içinde üretilmiş POS cihazlarını İsviçre, Singapur ve Japonya’ya dağıtmaya başlaması bekleniyor. Ayrıca, yakın gelecekte tekrar gözden geçirilmek üzere ulusal kripto yasağı beklentisiyle Endonezya’da cihazları kurmaya başladıkları da söylentilere kapıldı. Şimdi, UTRUST ile birlikte, bu XPOS cihazları, kripto paralarla satın alma işlemini son derece basit hale getiren ve kitle pazarının benimsenmesine yönelik zorlukları azaltan işlem yeteneklerine sahip durumdalar.

İlginizi Çekebilir :  VERGE(XVG) HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Bknz: Pundi X Nedir ? Özet İnceleme

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account