newyork-borsasi-bitcoin

New York Menkul Kıymetler Borsası’nın (NYSE) sahibi, New York Times’ın haberine göre, Bitcoin’i satın almasına ve elinde bulundurmasına için bir platform üzerinde çalışmalarının olduğunu açıkladı. Bu açıklama ile bir hafta içinde kripto paralara destek veren  ikinci Wall Street devi olacak.

Menkul Kıymetler Borsası’nın (NYSE) sahibi Intercontinental Exchange (ICE), sonunda yatırımcılara Bitcoin içeren swap işlemleri önerebileceğini duyurmuştu.

Haberin yayınlanmasından birkaç gün sonra, bankanın Bitcoin vadeli işlemlerini “haftalar içinde” yapacağını teyit eden bir Goldman Sachs yöneticisi çıktı.

Times’ın pazartesi gün ki haberine göre ICE “bankaların bir borsa satın alabilecekleri yeni bir işlem kurma konusunda, diğer finans kurumlarıyla görüşmelerde bulunduğunu.”açıkladı

Ayrıca ICE CEO’su Jeffrey Sprecher, geçen ay verdiği röportajda dijital paralar için “Göz ardı edemeyeceğimiz bir trend var ve bunu önemsememek doğru olmaz” diye açıklama yapmıştı

Diğer yandan bu açıklamalar şu anda manşetlere karşı çıkan endüstri perspektifleri ile çelişiyor.Örneğin Berkshire Hathaway CEO’su Warren Buffett’in yorumları gibi, bu hafta da Bitcoin’i “fare zehiri” ne benzetmişti.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz..

 

İlginizi Çekebilir :  WeTrust ve Bee Token Merkezsiz Sigorta Sistemi ile Blockchain Ortaklığı Kuruyor!
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account