bitcoin

Bitcoin, son on yılın en büyük ve devrimsel icatlarından biri olarak dile getirilmeye başladı. Son 7 yılda, Bitcoin % 88889,59‘dan fazla büyüdü.İşte Bitcoin’e yatırım yapmak için birçok neden.

Neden Bitcoin’e Yatırım Yapmalısınız ?

 1. Daha iyi bir para biçimidir, çünkü serbest bir pazarda çalışır.Bazı hükümetlerden farklı olarak, havadan para basamazsınız. Sınırlı bir kaynağı vardır.Lokalizasyon, Bitcoin için önemli bir faktördür, bu da Bitcoin’e sahip olmanın başka bir nedenidir.
 2. Sınırlar arasında kullanımı, depolanması ve taşınması kolaydır. Bitcoin, sağladığı kolaylık, sınırsız ve merkezi olmayan çözümler nedeniyle değerini sınırlı arzdan ve artan talepten almaktadır.
 3. Bitcoin, sürekli olarak belirli bir zaman diliminde her zaman altından daha iyi getiri sağlamıştır. Bitcoin anlık karla ilgili değil, gelecekte yapılacak yatırımlara daha çok benziyor.Bu bizim için geleceği kolaylaştırıyor ve dünyanın daha iyi yönetilmesi için bir dizi fırsat sunuyor.
 4. Bitcoin Altın gibi bir değer deposu haline geldi. Bitcoin üretiminin her 4 yılda bir yarıya indirilmesiyle, bu değer genel olarak artacaktır.
 5. Bitcoin fiat paralar(altin, gümüs vs. )  gibi bir yatırım aracı olarak geleneksel yatırım sınıflarıyla bağlantılı değildir.Mesela altın’ın veya doların değeri düşmesi BTC fiyatını genel olarak etkilemez.

Kripto Paralara Yatırım Yapmadan Önce Bilmeniz Gereken Şeyler

 • Bütçenizi Sarsmayacak Para Kadar Yatırım Yapın : Muhtemelen bu yatırımın en önemli kuralıdır (kripto para veya başka bir şekilde). Yatırımlar asla getirisi kesin şeyler değildir, o yüzden sadece kaybettiğiniz de sizi ve bütçenizi sarsmayacak para kadar yatırım yapmalısınız. Bu özellikle kripto para birimi dünyasında geçerlidir çünkü digital paraların fiyatları çok hızlı iniş ve çıkış gösterebiliyor.
 • Kendi Araştırmanı Yap : Kripto para birimi endüstrisinin çok hızlı gelişmesi nedeniyle, son 12 ayda yüzlerce hatta binlerce digital para çıktı. Bunların arasında, iyi olanları bulmak eğer yeni başlayan biri iseniz oldukça zordur.Kulaktan duyma bilgilerle yatırım yapmayın.
 • Dolandırıcılığa Dikkat :Ne yazık ki, endüstrinin popülaritesi, benzersiz ve yenilikçi yeni digital paraların ortaya çıkışına yardımcı olurken, aynı zamanda çok sayıda dolandırıcılığa da yol açmıştır. Aslında uzmanlar, ICO’ların % 80’inin aldatmaca olduğuna inanmaktadır. Sonuç olarak, yatırım yaparken dikkatlice hareket etmeniz gerekir.
 • Analizlerde Ve Yazılarda Kullanılan Terimleri Öğrenin : Kripto paralar ilgili bazı makaleleri analizleri/ yorumları okuduysanız, aşina olmadığınız bazı kelimeler, terimler veya kısaltmalarla karşılaşma şansınız oldukça fazla. Bu terimler genellikle resmi belgelerde kullanılmaz, ancak sık sık göreceğiniz için oldukça önemlidir.
 • Uzun Vadeli Düşün : Kripto paralara yatırım söz konusu olduğunda uzun vadede düşünmelisiniz. Digital para birimleri ve blockchain teknolojisinin halen emekleme aşamasındayız ve hala bir alanda yaşanacak çok fazla büyüme var.
 • Mutlaka Yatırım Sepetinizi Çeşitlendirin : Kripto paralar yeni, heyecan verici ve gizemli yatırım gibi gözükse de, para yatırmak geleneksel bir yatırımdan farklı değildir. Elbette, daha fazla dolandırıcılık var, ancak standart yatırımlar gibi, çeşitlendiğinden emin olmalısınız.

Hemen bitcoin almak için Tıklayın

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın..

Facebook: facebook.com/Btcanalizleri/

İlginizi Çekebilir :  Ripple(XRP), Bu Yıl 3,00 $ Seviyesine Ulaşmayı Hedefliyor

Twitter:twitter.com/btcanaliz

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account

hotmail sign up gmail login