Nano coin(XRB) 7 mart 2017 tarihinde piyasaya çıkmış çok hızlı bir coindir.Nano alıştığımız blok zinciri kavramından farklı olan blok örgüsü ve blok ağı mantığı üzerine kurulmuştur.Bir blok zincir ağında işlemler madencileri ödüllendirmek için ücretlidir.Nano da ise böyle bir durum yoktur her kullanıcının kendi doğrulama sürecini kontrol ettikleri bir blok tabanı vardır.Bu yüzden

Nano coin in madenciliği yoktur.İşlemler hem çok hızlı hem de ÜCRETSİZDİR.

Rakipleri bitcoin ve litecoindir.

Bu yüzden bitcoindeki açıkların hepsini tamamlamaya çalışmışlardır.İlerde bir çok uzman nano coinin bitcoinle yarışacağını düşünmektedir.

DİĞER İSMİ RAİBLOCKS MU?

Eski ismiyle Raiblocks olarak bilinen nano coin geçen ay şirketin aldığı kararla ismini nano yapmıştır.

Şirkete neden isim değişikliği diye sorulduğunda:

“Kasım ayında ekibimiz Raiblocks’un geleceği ve projenin gelişmesi ve büyümesi için neler yapılması gerektiği hakkında konuştu. Tartışılanlardan biri kripto paranın adıydı. Topluluktan aldığımız önerilere göre geliştirmeler büyük bir yankı uyandırmak için yapılmalı. Bu yüzden isim değiştirme kararı aldık.”

NANO COİN NE KADAR HIZLI?

Nano kendisini şöyle tanımlar. ‘’Yaşamdaki her şeyi ödeyebilmek için ücretsiz ve hızlı bir seçenek’’

Ne bitcoin ne ripple ne de ethereum hiçbiri onun hızına yetişmemiştir.Aşşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz sayılar coinin bir saniyede yapacağı işlem sayısını göstermektedir.

Bitcoinin tam 2500 kat hızında olan nano coin kısa sürede bir çok kişi tarafından ilgi görmüş ve borsalara bir bir girmiştir.

nano coin nedir

 

NANO COİN FİYAT ANALİZİ

Piyasaya çıktığından kısa süre sonra fiyatı yükselen nano coin yılbaşından sonraki kripto para piyasasının rekor kırdığı gün 34,43 dolarlara kadar çıkmıştır.

Sonra bitcoinin hızlı şekilde düşmesi,Ve Bir borsaya hackerlerin saldırısı sonrası milyonlarca nano çalınması nanoyu da kötü etkilemiş fiyatı 6,92 dolarlara kadar düşmüştür.

İlginizi Çekebilir :  Binance Borsası Ekleyeceği Yeni Özelliği Duyurdu

Şuanda fiyatı 7.80 dolar civarlarında olan nano coin yatırım için tam zamanı diyebiliriz.Toplam 133 milyon nano coin olması ve bunun da artmayacak olması,Diğer borsalara eklendikçe tanındıkça ilgi görmeye devam edecektir ilerde bu seviyelerin çok daha üstünde olacağını düşünmekteyiz.

NANO COİN NASIL ALIRIM?

Şuanda türk borsalarında nano coin henüz gelmemiştir.7 Şubat tarihinde binance in övgüleriyle binance borsasına eklenmiştir.

Türk borsalarından bitcoin alıp binance borsasına transfer ediceğiz.Sonradan binance hesabımızdaki bitcoin ile nano coin alabiliriz.

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak hemen nano coin alabilirsiniz..

Bağlantı:http://bit.ly/2FUGDpa

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account