monoco-fiyati

SYDNEY, Avustralya – Monaco’nun Bithumb’da yer aldığı son haberlerinin sayılarını fazlasıyla arttı.Aslında, Monaco (MCO)’nun fiyatı, kripto piyasaları şubat ayından Mart ayına kadar durgunlaştığı zaman ortaya çıkan engelleri kırdı ve ikiye katladı. 

Bithumb’un MCO’yu listeye dahil edeceği duyurusu, twitter sayfası üzerinden kamuoyuna açıklandı. Söz konusu tweet’de Bithumb ayrıca, Kore kanalına yönelik olarak topluluk kanallarını ve Koreli kitleye hitap eden bir web sitesini başlatarak Kore pazarına yönelik catering taahhüdünü de dile getirdi.

Bithumb listesi ve duyurusu yoluyla, kripto paralar Kore pazarına ulaşabildi ve bu da Monaco MCO’nun fiyatının neden 13 dolar seviyesini geçebildiğini açıkladı. Bununla birlikte, son dalgalanmalara rağmen, MCO’nun şimdiye kadar elde ettiği en yüksek zirveye ulaşmak için 25 USD’den fazla uzun bir yürüyüş var. Bithumb listesiyle iyi bir başlangıç ​​yaptı, ancak eski fiyatlandırmasını geri kazanmak için yeterli zaman olup olmadığını sadece zaman gösterecek.

Monako ve Banka Kartı Hareketi

Monaco MCO’nun fiyatlarındaki son artış, kripto banka kartı hareketine gitme hedefine ulaşmada yardımcı olacak. MCO, kripto para birimini banka kartlarına uyarlayarak, kripto varlıklarını daha güvenli ve genişletilebilir hale getirmeyi planlıyor. Bu hedefe yönelik önemli bir hamle, onları Singapur Vize ile ortaklık haline getirdi ve dijital para birimleri ile varlıklar ve fiat para birimleri arasında çapraz kullanımın bir yolunu bulmasını sağlayacak.

Monaco’nun Başarısı

Monaco çok parlak bir geleceğe yöneliyor. Fiyatı iki katına çıkarmak kolay bir başarı değildir ve böyle kısa bir sürede bunu yapmak daha da etkileyici hale getirebilir. Monaco, başarılarına çok değerli bir parça olduğunu kanıtlayan görünürlük ve erişilebilirlik nedeniyle fiyatlandırmadaki artıştan ötürü Bithumb’a sahiptir.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz..

Facebook: facebook.com/Btcanalizleri/

İlginizi Çekebilir :  Bulut Madencilik Mi Karlı ? Yoksa Madencilik Donanımı Mı?

Twitter:twitter.com/btcanaliz

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account