krypted

Bu yazımızda kripto paralar ile ilgilenen hemen herkesin tanıdığı iki isim olan Altuğ ÖZTÜRK ve Ali ERCİYAS ‘ın Krypted projesini inceleyeceğiz.Proje ile ilgili daha detaylı bilgi almak isteyenlere ise geçen 2 hafta boyunca Discord ve Youtube üzerinden herkese açık olarak yaptığımız ve sizin de sorular sorarak bize destek verdiğiniz yayınların bağlantısını yazı sonuna ekledik oradan ulaşabilirsiniz.

KryptEd, kendini yenilikçi bir iş modeli ile online eğitim sektörüne yerleştiriyor. Ethereum blockchain teknolojisini kullanarak, akıllı sözleşmeler ve gelişmiş bir oyunlaştırma modeli ile kullanıcıları (KED) ödüllendirerek etkileşim motivasyonunu artırmak için tasarlanmış bir sistem geliştiriyor.

KryptEd’in ana hedefi 2020’ye kadar “Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon” (DAO) olmaktır. Bu sayede platform yaratıcıları çoktan geçmiş olsa bile blok zincirde ilerlemeye devam edebilecektir.

Ethereum Vakfı üzerinde çalışıyor; gelecek nesiller için eğitim içeriğinin blok zincirinde saklanabileceği bir platform yaratmayı amaçlıyor.

Uzmanların Tradingview platformunda toplanması sorununu çözen bir organizasyon olmayı seçtiler; Udemy ve Coursera gibi çevrimiçi eğitim platformlarının geliştirilmiş çalışma konseptleri; Earn ve Steemit platformlarının sentezlenmiş iş modellerini temel aldılar.

Eğiticiliği eğiterek ve blockchain teknolojisini benimseyerek, kullanıcıların ilerlemeleri için ödüller kazanmalarını sağlayarak, dünyada fark yaratmak için etkileşim ve motivasyonu arttırıyorlar.

KryptEd, bir kullanıcı veya eğitmen etkileşim temelli ücretlendirmenin benimsendiği ve uzmanların kendi özel gruplarını, kurslarını, atölyelerini, web seminerlerini ve Soru-Cevap hizmetlerini oluşturabileceği bir platform olacaktır.

Buna ek olarak, yeni başlayanların projelerinde yetenek, teknik, yasal ve işle ilgili problemleri çözmek için yardım alabilmelerini içeren yetenekler bulabilecekleri bir danışman showroom yapılacaktır.

Ayrıca, diploma sahteciliğine bir son vermek için, kullanıcıların şifrelerini / sertifikalarını KryptEd İmzası ile blok zincirinde sonsuza kadar saklayabilecekleri bir şifreleme ve zaman damgalama servisi uygulanacaktır.

İlginizi Çekebilir :  Anonim Olmayan İlk Küresel Dijital Para Birimi : Saga

Kripto para birimi değişim simülatörünü atlamayalım ama bu hala planlarımızın bir parçası olarak ileri bir tarih için düşünülmektedir.

Blockchain teknolojisinin devrimi, finans ve yazılım endüstrilerine hızlıca girdi ve KryptED bunu kullanarak yeni nesil bir çevrimiçi eğitim platformuna sahip olmak iddasında. Gelişmeleri ilgi ile takip edeceğiz.

 

KRYPTED DESTEKÇİLERİ

 krypted-nedir
Projeye İsmail Hakkı POLAT,Erkan ÖZ  gibi bir çok kişinin yakından tanıdığı çok önemli isimler ve Doç Dr.İhsan Tolga MEDENİ,Doç Dr Hasan SENER gibi çok başarılı akademisyenler destek vermektedir.
 Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıdan projenin ana sayfasına ulaşabilirsiniz.

Peki KED Nasıl Alınır ?

1-İlk olarak Ovis borsasına üye olmanız gerekmekte.Şuan için Ovis borsasına referans numarası olmadan üye olamıyorsunuz.

Krypted’in Referans Numarası:820919214718014

BTC Analiz’in Referans Numarası:842020060034784

Ama biz projeye destek olmanız adına Krypted’in Referans Numarası kullanarak üye olmanızı tavsiye ediyoruz..

2-Ovis’e üye olduğunuzu varsayarak bundan sonraki aşamalara devam edeceğiz.

3-Karşınıza ilk olarak böyle bir sayfa çıkacak buradan görselde de belirtiğimiz gibi İCO sayfasına tıklayacağız.

krpyted

4-Karşınıza böyle bir ekran sayfa çıkacak.Görsel de gördüğünüz gibi Hem BTC hemde Ethereum kullanarak KED alabilirsiniz.Biz bundan sonraki görselde BTC üzerinden anlattık ama dilersiniz siz Ethereum ile de ked alabilirsiniz.

KryptEd ‏

5-Burası önemli:İlk olarak mevcut BTC’lerinizle kaç adet KED almak istediğinizi sol alttaki kutucuğa yazıyorsunuz.

Şuan 1 Ked=0.00000250 BTC ( Yani 0.09 ₺) 

Krypted

6-Bir önceki işlemi de yaptıktan sonra.Hemen aşağıdaki “Ked Satın Al” Butonuna tıklayarak KED satın alabilirsiniz.

Bizim Proje Hakkında Puanımız: 7,5 (10 üzerinden)

Yazının başında belirttiğimiz proje destekçilerinin ile Youtube üzerinden yaptığımız yayınların bağlantısı :

https://goo.gl/iBz3rk

Projenin Twitter Hesabı:https://twitter.com/KryptEdOfficial

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz..

Facebook: facebook.com/Btcanalizleri/

Twitter:twitter.com/btcanaliz

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account