KRİPTO DUYURULARI (OCAK 2018)

Yakın zamanda gerçekleşecek kripto etkinlikleri

➡️ TRX: Ocak 8 – Coinrail listelenmesi

➡️ ADA: Ocak 8 – Boston mitingi, IOHK CEO’su blockchain araştırması ve geliştirmesi üzerinde konferans veriyor

➡️ ZCL: Ocak 8 – Yeni cüzdanın son denemeleri tamamlandı, bu gün işleme geçecek

➡️ VTC: Ocak 8 – BitClude exchange listelenmesi

➡️ POWR: Ocak 9 – Extreme Tech yarışmasının finalistleri açıklanacak. Avustralya’da yapılan gelişimlerin sonuçları açıklanacak.

➡️ XRP: Ocak 11 – Japonya’da 27 milyon üyesi olan, önde gelen sanal oyun ve eğlence şirketi DMM Group’ın yeni kripto exchange’ını bu gün işlem görmeye başlayarak XRP’ı listeleyecek.

➡️ LTC: Ocak 11 – Japonya’da 27 milyon üyesi olan, önde gelen sanal oyun ve eğlence şirketi DMM Group’ın yeni kripto exchange’ını bu gün işlem görmeye başlayarak LTC’ı listeleyecek.

➡️ ETH: Ocak 11 – Japonya’da 27 milyon üyesi olan, önde gelen sanal oyun ve eğlence şirketi DMM Group’ın yeni kripto exchange’ını bu gün işlem görmeye başlayarak ETH’ı listeleyecek.

➡️ BTC: Ocak 11 – Japonya’da 27 milyon üyesi olan, önde gelen sanal oyun ve eğlence şirketi DMM Group’ın yeni kripto exchange’ını bu gün işlem görmeye başlayarak BTC’ı listeleyecek.

➡️ BCH: Ocak 11 – Japonya’da 27 milyon üyesi olan, önde gelen sanal oyun ve eğlence şirketi DMM Group’ın yeni kripto exchange’ını bu gün işlem görmeye başlayarak BCH’ı listeleyecek.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir