altcoin-komondo

Komodo Platformu, Eylül 2016’da piyasaya sürülen, merkezi olmayan, açık kaynaklı bir kripto para birimidir. Platform, şeffaf, anonim ve özel işlemlerin yürütülmesi için Komodo’nun açık kaynaklı kripto para birimini kullanır. Bu işlemler daha sonra Bitcoin’in blok zincirini Gecikmeli Proof of Work protokolü ile kullanarak süper güvenli hale getirilir.

Ekibinin ileri sürdüğü gibi, Komodo Platformunun amacı, üçüncü taraf bloklarına, gizlilik özelliklerine sahip güç uygulamalarına güvenlik sağlayarak ve eşdeğerde fiyat istikrarı elde etmek için araçlar sağlayarak, kripto-para biriminin gelişmesine ve gelişmesine yardımcı olmaktır.”

Komodo Platformunu Anlamak

Komodo platformunu tamamen anlayabilmek için, aşağıdaki terimlerle tanışmanız gerekmektedir:

Zcash:Herhangi bir kripto para biriminde gerçekleştirilen herhangi bir işlemin anonimliğini, gizliliğini ve şeffaflığını sağlayan sıfır bilgi protokolüne sahip yeni, açık bir kripto para birimi projesi. Komodo Platformu, tüm işlemlerinin anonimliğini sağlamak için aynı protokolü kullanıyor.
SuperNET: SuperNET, uçtan uca bir kripto-para birimi ekosistemi oluşturmak için ihtiyaç duyulan çoklu bileşenlerin geliştirilmesi üzerinde çalışan merkezi olmayan bir kuruluş olarak anlaşılabilir. Komodo’nun kripto para birimi, SuperNET platformunda çalışır ve SuperNET’in resmi kripto para birimi.
Komodo projesi, kullanıcılara ekosistemde bir Özgürlük sağlayarak blok zincir teknolojisinde devrim yaratmaya odaklanmıştır. Proje, dPOW ve yenilikçi kripto paralı ticaret metodu ile doğrudan bir bireyden diğerine ulaşmak istediği güvenliğin ana amacı ile çalışmaktadır.

Yatırımcılar, herhangi bir kayıt olmaksızın,ve herhangi bir arabuluculuk parası olmaksızın ticaret kayıtlarına kripto-ticaret yapma özgürlüğüne sahiptir.

Önemli Bilgiler

Komodo, 100 milyonun önceden madencilik yaptığı ve ilk para arzında dağıtıldığı toplam 200 milyon jetonluk sabit tedarikte duruyor. Bunlardan 100 milyon, yatırımcılara 90 milyon, geri kalan 10 milyon ise yaklaşan pazarlama ve gelişim için ayrıldı.

İlginizi Çekebilir :  Bitcoin'in Yükselişinin Arkasındaki İsim Soros Mu ?

Diğer 100 milyon POW protokolü ile çıkarılıyor. Komodo’nun toplam dolaşımdaki temini, şu an 5.64 dolardan işlem gören 103.377.563 KMD’dir.

KMD para birimi, Ledger Nano S, Agama Cüzdan ve Komodo Kağıt Cüzdanı gibi cüzdanlarda saklanabilir.

Komodo’nun geleceği nasıl görünüyor?

Yatırımcıların bakış açısını dikkate alan Komodo, 2016 yılında ICO’dan bu yana yatırımcılarına yüksek getiri sağlamıştır. Şu anda, bu yüksek getirinin benzer şekilde devam edemeyeceğine inanmak için bir sebep yok.

Komodo sahiplerinin yıllık% 5’lik bir ücret geliri elde etmesi, uzun vadeli yatırımcıların bu yatırımı yapmaları için iyi bir neden.

Projenin lehine çalışan bir diğer özellik ise kullanıcılara sunması gereken gizlilik. Komodo Platformu tam anonimliği ve şeffaflığı sağlanır. Özel işlemler özel kalabilir ve madenciler tarafından hala doğrulanabilir, böylece orijinallik de ele alınır.

Ayrıca Komodo Platformu, merkezi olmayan kripto para birimi endüstrisinde yenilikler getirmek için dICO, Peerchain ve BarterDex gibi çeşitli araçlar geliştirmeye çalışmaktadır.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account