iCON-CRYPTO MONEY

Geçtiğimiz yıl içerisinde Bitcoin ve Ethereum tarafından döşenen yolun mükemmelleştirilmesini hedefleyen birkaç blockchain (blok zinciri) projesi ortaya çıktı. Bu yazıda blok zincir teknolojisinde gelecek neslin sağlanmasını amaçlayan projeler tanıtıyoruz.İlk olarak İcoin yani ICX ten bahsedeceğiz..

İcon(ICX) Nedir ?

İCON, farklı blockchain ağlarını akıllı sözleşme ile birbirine bağlayan devasa ve devrim yaratan bir platformdur. İCON  loopchain teknolojisi ile bağlantı kurulmasına izin vermektedir. World Wide Web gibi, farklı oyuncuların tek bir yerde bir arada var olabileceği ve etkileşime girebileceği tek bir ağda işlem yapmak için endüstri oyuncularını finans, güvenlik, sigorta vb. ile geniş bir ağ oluşturmayı hedefliyor.

Bu Güney Koreli temelli girişim ağında eğitim, sağlık hizmetleri vb. farklı topluluklar olacaktır. Bu toplulukların her biri tam bağımsızlığa sahip olacak,kendi para birimine sahip olacak, kurallarını belirleyecek ve kendi fikir birliği algoritmasına sahip olacaktır. Ancak, bu farklı ağlar İCON üzerinden bağlanabilir.

ICX, İCON blockchain’de kullanılan kripto parardır. İCON’ta, üçüncü taraflar topluluklar arası veya topluluk içi etkileşimde bulunabilir veya böyle bir etkileşim için DAPP’ler oluşturabilir veya yalnızca bağımsız işlemler olabilir. Tüm bu özellikler için, kripto paraya ihtiyaç duyulacaktır. Örneğin, bir blockchain topluluğu, sigorta ile etkileşim halinde olan sağlık hizmetleri topluluğu gibi bir diğeriyle etkileşimde bulunduğunda  böyle bir etkileşim  için ICX gerektirir. .

Bu nedenle, ICON ile ilgili en iyi şey, blockchain’in geleceğin interneti gibi geleceğine dönüşecek olan finans, eğitim, sağlık ve sigorta gibi gerçek hayat hizmetleriyle blockchain’i entegre edebilecek olmasıdır.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz..

Facebook: facebook.com/Btcanalizleri/

Twitter:twitter.com/btcanaliz

 

İlginizi Çekebilir :  Bilgi Üniversitesi Dijital Para ve Blockchain Dersi Verecek !
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account