Huawei-bitcoin

Huawei Çinli bir  telekomünikasyon şirketi ve akıllı telefon üreticisidir. BTC.com ile teknoloji devi huawei yeni açılan uygulama mağazası için bir mobil kripto-para birimi uygulamasının tanıtımını yaptı.

Madencilik devi Bitmain’in sahibi olduğu BTC.com, kripto para madenciliğini ve blok bilgisini takip ederken dijital bir cüzdan hizmeti de sunuyor. Sitenin ticari operasyonlardan sorumlu başkan yardımcısı Alejandro de la Torre, yeni cüzdan uygulamasının Huawei’nin Mart ayında piyasaya sürülen özel AppGallery mağazasından indirilebileceğini söyledi.

Şu anda, AppGallery sadece en son Huawei cihazlarda bir ön yükleme ile müşteriler için kullanılabilir, ancak bu yılın ikinci çeyreğinde eski sürümleri için kullanıma sunulacak. Bununla birlikte, kripto para cüzdan desteğini destekleme çabası hala Huawei tarafından kayda değer bir harekett ve büyük olasılıkla yakın zamanda çok büyük bir kullanıcı tabanına kripto para birimi hizmetlerini açması muhtemel.

Huawei Mobil Hizmetler Başkan Yardımcısı Dr. Jaime Gonzalo, “Kripto para birimleri son zamanlarda dijital ekonomideki insani anlayışı genişletti. Yakın gelecekte küresel kripto paraları global çapta benimsemeyi umuyoruz.” Dedi.

Teknoloji devi Huawei’nin blok zincirinin geliştirilmesi için daha geniş bir çaba sarf etmek için hareket ettiğini görmekteyiz.

Huawei, bir önceki ay blok zinciri hizmetini başlatmıştı.Aşağıdaki bağlantıdan o haberimizi de okuyabilirsiniz.

Yazı ile ilgili haberimiz:http://btcanaliz.com/huawei-blockchain-projesini-acikladi/

Kaynak

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.
İlginizi Çekebilir :  Bitcoin (BTC) Fiyatı Neden Düştü ?
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account

hotmail sign up gmail login