kodak-coin

İki kez Formula 1 yarış şampiyonu olan Fernando Alonso, yarışlarda çekilen fotoğraflarının telif haklarının güvenliği için KodakCoin’nin blockchain sistemini benimsedi.

WENN Digital Inc. KodakCoin’u oluşturmada Kodak’ın ortağı ve aynı zamanda telif haklarını yönetmek ve depolamak için yeni bir blockchain yöntemidir. 28 Haziran’da yaptığı açıklamada, kişisel videolarını ve profesyonel görüntülerini korumak için Alonso ile bir anlaşma imzaladığını duyurdu.

Fernando Alonso KodakCoin İle İlgi Açıklama Yaptı

“Özellikle F1 ve WEC gibi büyük etkinliklerde farklı kanallarda içerik dağıtımıyla yönetilen bir dünyada yaşıyoruz. Hayranlarımı ve profesyonel fotoğrafçılarımı yaratıcılıklarını ödüllendirebilme yeteneğine sahip olduğumu ve ürettikleri içeriğin tek bir platformda korunabileceğini bilmek beni çok heyecanlandırdı. ”

KodakCoin, fotoğrafları lisanslamak için ödemelerde kullanılan fotoğraf odaklı bir blockchain platformudur. Fotoğrafçılar, fotoğraflarını lisanslamak için ödeme almalarını sağlar. Bundan sonra, işlerini güvenli bir blok zinciri platformunda güvenle satabilirler. Ayrı zamanda sistem profesyonel fotoğrafçıların yanı sıra amatör fotoğrafçılara açıktır.

WENN Digital Inc ajansların ve fotoğrafçıların görüntü hakları yönetiminde daha fazla kontrol sahibi olmasını sağlamak için KODAKOne platformunu ve KODAK Coin kripto para birimini ortaya çıkardı.Kodak Şirketi ile 2017’nin bir marka lisans anlaşması yapıldı.

WENN Digital Inc Yetkilisinin yaptığı açıklamada,

“Ortaklık birkaç aydır konuşuluyordu ve şirket yakın gelecekte diğer müşterilerle benzer ortaklıklar kurmaya başlayabilir. Şu anda IP korumasının özellikle endişe duyduğu bu çeşitli alanlarda küresel markalardan, içerik oluşturuculardan ve hak sahiplerinden çok sayıda talep ve ilgi duyuyoruz. ”

açıklamasını yaptı.

WENN Digital Inc  dünya çapında görüntü ile ilgili fikri mülkiyet sahipleri ve fotoğrafçılar için Kodak markası altında dijital varlık yönetimi ve koruması sağlamaktadır.

İlgi Yazımız : Kodak Kendi Digital Parası KodakCoin Açıkladı !

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.

Facebook: facebook.com/Btcanalizleri/

İlginizi Çekebilir :  Mastercard Blockchain Ödeme Araçlarına Erişimi Genişletiyor

Twitter:twitter.com/btcanaliz

İnstagram :instagram.com/btcanaliz/

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account