dubai-cryptocurrency

Dubai, Mart ayında Dubai Kültür ve Sanat Kurumu rehberliğinde sanat için digital parasını tanıttı.Yerel gazete Gulf News, ArtBank’ın müşterilerinin sanat koleksiyonları satın almak için kullanabilecekleri kendi kripto para birimini çıkaracağını bildirdi. Shaikha Latifa Bint Maktoum, Dubai Kültür Başkan Yardımcısı ve Birleşik Arap Emirlikleri ve Dubai Cemaati Başkan Yardımcısı kızı Şeyh Muhammed bin Rashid Al Maktoum, bu girişimin ile Dubai’yi “küresel sanat”  merkezi yapacaklarını söyledi.

Dubai’nin sanat ve yaratıcılığın, toplumun mutluluğunu arttırmak ve bir inovasyon kültürünü teşvik etmek için önemli katkılar sağlayabileceğine inanmaktayız.

Açıklamalarını yaptı.

Shaikha Latifa, “Bu, Dubai’nin yaşamın çeşitli alanlarında mükemmelliği geliştirmek için ileri teknolojileri benimsemede öncülük eden bir başka örneğidir. İnisiyatifin sanat endüstrisini dijital dünyaya daha yakından entegre etmesine ve Dubai’den gelişen başarılı bir yaratıcı ekosistemin büyümesine ilham vermesine yardımcı olacağına inanıyorum. ”

Bu ayın başlarında, Dubai Hükümeti (Birleşik Arap Emirlikleri ) Blok Zinciri Stratejisi 2021’yi başlattı. Şeyh Muhammed, blockchain teknolojisinin konut sakinleri arasındaki yaşam kalitesini artıracağını ve mutluluk seviyelerini artıracağını söyledi. Ayrıca, hükümet işlemlerinin çoğunluğu dağıtılmış defter teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilecektir. Şeyh Muhammed, “Bu teknoloji zamandan, çabadan ve kaynaklardan tasarruf edecek ve bireylerin işlemlerinin çoğunu yaşam tarzlarına ve çalışmalarına uygun bir şekilde zamanında gerçekleştirmelerini sağlayacak” dedi.

Proje, kenti “diğer dünya şehirlerinden 10 yıl önceye kadar” ilerleyerek ilerlemeye iten bir girişim olan Dubai 10X’in altına düşüyor.

Shaikha Latifa, “Bu, Dubai’nin yaşamın çeşitli alanlarında mükemmelliği geliştirmek için ileri teknolojileri benimsemede öncülük eden bir başka örneğidir. İnisiyatifin sanat endüstrisini dijital dünyaya daha yakından entegre etmesine ve Dubai’den gelişen başarılı bir yaratıcı ekosistemin büyümesine ilham vermesine yardımcı olacağına inanıyorum. ”

Bu ayın başlarında, Dubai Hükümeti BAE Blok Zincirleme Stratejisi 2021’yi başlattı. Şeyh Muhammed, blockchain teknolojisinin konut sakinleri arasındaki yaşam kalitesini artıracağını ve mutluluk seviyelerini artıracağını söyledi. Ayrıca, hükümet işlemlerinin çoğunluğu dağıtılmış defter teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilecektir. Şeyh Muhammed, “Bu teknoloji zamandan, çabadan ve kaynaklardan tasarruf edecek ve bireylerin işlemlerinin çoğunu yaşam tarzlarına ve çalışmalarına uygun bir şekilde zamanında gerçekleştirmelerini sağlayacak” dedi.

İlginizi Çekebilir :  Facebook Kripto Paralara Olan Yasağı Kaldırdı

2017 yılının Şubat ayında, BAE’nin mali düzenleyicileri ICO’lar hakkında bir uyarı yayınladı ve bu para toplama faaliyetlerinin çoğunun riskli olduğuna işaret etti. ICO’lar hükümet tarafından düzenlenmediğinden, konut sakinlerinden kripto projelerine kendi riski altında katılmaları istenmiştir.

Reklam ve İletişim İçin btcanaliz@gmail.com adresine mail atabilirsiniz

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz..

Facebook: facebook.com/Btcanalizleri/

Twitter:twitter.com/btcanaliz

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account