cardano

Cardano, dün Güney Koreli Mobil Ödeme Devleri, Metaps Plus ile ortaklık yaptığını heyecan verici bir şekilde duyuru yaptı. Bu duyuru bir çok kripto para analistleri tarafından heyecan verici olan gelişme olarak nitelendirildi.Bu anlaşma, Asya’da gerçekleşen bir kripto para biriminin mobil ödeme entegrasyonunun ilk örneğidir. Şimdi Asya kripto paralar için önemli bir pazardır,bu nedenle insanların neden bu konuda heyecanlandıklarını anlamaya başlayabilirsiniz.

Bu entegrasyon, Cardano’nun yakın gelecekte Metaps Plus’ta bir para transferi ödeme seçeneği olarak kullanıldığını görerek, Cardano ve ADA para birimlerini ele geçirmek için yepyeni bir çok müşterinin erişimini sağladı. Bu sadece Cardano işlem hacimlerini artırmakla kalmayacak, artan ilgisi ise değerini görecektir. Bazı raporlar, Metaps Plus’ın zaten 1 Milyar’dan fazla uygulama indirme sayısına sahip olduğunu göstermektedir. Buradaki potansiyel müşteri tabanı açıkçası muazzam.

Bu yazı yazımı sırasında, Cardano’nun değeri 0.32 $ ‘dır. Bu nedenle, Cardano’nun 1,00 dolar kazandığını görmeden önce gitmenin uzun bir yolu var, ancak bu ortaklık Cardano’ya gerçekten ihtiyaç duyduğu desteği verebilir.

Metaps Plus CEO’su Kim Seungyeon Ne Söyledi ?

“Cardano(Ada)’yı Kore’nin en büyük mobil ödeme platformlarından birine entegre eden EMURGO ile ortak olmaktan dolayı çok heyecanlıyım. Ada sahipleri ile birlikte çevrimdışı platform ortaklarımıza artan satış ve değer sunmaya odaklandık. ”

Tamam, Cardano’nun şu anki durumunu gördükten sonra, bu açıklamanın değeri Cardano(Ada) üzerinde nasıl bir etki yapacağını görmek zor, bununla yüzleşelim, piyasalar duyuru başlangıcına neredeyse hiç tepki göstermedi.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Metaps Plus’ın yaklaşık 1 milyar indirmesi var. Bu, teknolojiye sahip, zaten mobil ödeme yapmak için cep telefonu yapan çok fazla insan olduğu anlamına geliyor. Cardano, uygulama içinde ADA mevcut olana kadar bundan yararlanamaz. Bu aşamadan sonra Cardano’nun bu ortaklığın faydalarını görmesini beklemeliyiz.Bu süreç sonunda ama bahsettiğimiz gibi Cardano’nun 1,00 dolar değerine ulaşmasına yardımcı olabilir.

İlginizi Çekebilir :  İlk Resmi Blockchain Zirvesi TÜBİTAK tarafından Düzenleniyor

Şimdilik, beklemeliyiz ve bu sürecin nasıl geçtiğini görmeliyiz. Cardano’nun büyük potansiyeli var, bu duyuru sadece bunu iltifat ediyor. Yakında herhangi bir ciddi kazanç görmeyi beklemiyoruz, ancak uzun vadede çok iyi bir ivme kazanabilir.

Not: Kripto para yatırımları şuan yüksek risk taşıyan yatırımlardır. Yazılarımız bir yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir,incelemedir. Teşekkürler…

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account