/BTC TÜRK SATILDI !

BTC TÜRK SATILDI !

Türkiye’nin en önemli bitcoin borsalarından biri olan BTCTÜRK hisselerinin %95’ni ünlü iş adamı ve borsacı Özgür Güneri’ye sattı.BTCTÜRK’ten Henüz resmi açıklama gelmemesine rağmen Özgür Güneri yaptığı açıklamada bu alımı bizzat doğruladı.Özgür Güneri :

“Yeni yapımız sayesinde müşterilerimize şeffaf, güvenli, istikrarlı ve üstün kalitede hizmet verme hedefimize bir adım daha yaklaşmış olacağız. BTCTurk olarak sistem, altyapı, ekip, güvenlik gibi alanlara önemli yatırımlar gerçekleştirmeye devam edeceğiz. “

ifadelerine yer verdi.

Güncelleme: BTCTURK resimi açıklamayı yaptı.Resmi açıklamayı okumak için tıklayınız..

BTC Türk,Webrazzi Ödül 2017’de Yılın Blockchain Girişimi Seçilmişti !

BTCTÜRK,Bilişim alanında Türkiye’nin önemli ödüllerinden olan Webrazzi Ödül Töreninde Yılın Blockchain(Blokzinciri) Girişimi seçilmişti.

ÖZGÜR GÜNERİ KİMDİR ?

Profesyonel hayatına 1991 yılında Global Menkul Değerler araştırma bölümünde başlayan Güneri, 1998 yılına kadar Araştırma departmanında çeşitli görevlerde bulundu. 1998-1999 yıllarında Ege Portföy’de kariyerini sürdüren Güneri, 2000 yılında Finans Portföy’de Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı. 2007 yılında Genel Müdür olarak atanan Güneri 2013 yılına kadar bu görevi sürdürdü. Özgür Güneri, Eylül 2012’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandığı Finansinvest’te Şubat 2013’den bu yana Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir.

Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü mezunu olan Güneri, London Business School ‘dan MBA derecesine sahiptir.

2000’den beri QNB Finansbank Grubu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir :  Blockchain Konferansında İzdiham Yaşandı!