Bitcoin’in fiyatı, muazzam seviyelere yükselen tek şey değil.

BitInfoCharts tarafından hazırlanan verilere göre, insanlar dijital para birimini kullanarak işlem yapmak için şu anda ortalama 28 dolar ödüyor.

Coinbase gibi kripto para borsası kullanıcıları, harici bir kripto para cüzdanına aktarım yaparken bu işlem ücretlerini alıyor. Bitcoin adresleri, kullanıcıların kripto paralarını saklamalarını sağlayan sanal banka hesap numaralarına benzer.

Geçen hafta, bir gazeteci Twitter’da dijital cüzdandan 100 dolarlık bir Bitcoin göndermek için 15 dolar ödediğini söyledi.

Ve bu ayın başında, başka bir kişi Twitter’da bir Bitcoin adresinden diğerine 25 dolarlık bir Bitcoin göndermek için 16 dolarlık bir ücret ödemek zorunda olduğunu iddia etti.

Bitcoin madencileri, tüm kripto para hareketlerinin merkezi olmayan bir kaydı olan blok zincirine işlemler eklemek için karmaşık kriptografik bulmacalar geliştirir. Hizmetlerine karşılık olarak da ödeme alırlar. Blockchain.com verilerine göre Pazartesi günü madencilere ödenen tüm işlem ücretlerinin toplam değeri, bir gün içinde 11 milyon doları aştı.

İlginizi Çekebilir :  Rusya 2024 Seçimlerinde Blockchain Sistemini Kullanacak
1 Yorum
  1. Mucahid 7 ay önce

    Yazı için tesekkurler

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account