Bitcoin White

Son günlerde yakaladığı yükseliş ile kendinden sıkça söz ettirmeye başlayan yeni dijital para birimi Bitcoin White %170 artış yaşadı!

Bitcoin ile isim benzerliği olsa da Bitcoin White tamamen farklı bir kripto para birimi. Son dönemlerde bir hayli artış gösteren kripto para piyasası bir hayli hareketli günler geçiriyor. Dijital para üretmenin kolaylığı ve bu paraların açık kaynak koduna sahip olması ve paylaşılması ile hemen her gün yeni bir dijital para birimi ortaya çıkıyor.

Son zamanlarda yeni çıkan birçok kripto para birimi ya yavaş yavaş söndü ya da bir anda ekonomistlerin tabiri ile balon gibi patladı. Yatırımcılarını büyük zararlara bu kripto para birimleri nedeniyle kripto para dünyasında yeni para birimleri karşı büyük bir şüphe duyulmaya başlandı.

Piyasaya sürülmeden önce ücretsiz olarak dağıtılan birçok dijital para birimi de bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de kuşkusuz Bitcoin White idi. Tanıtım etkinliği kapsamında 300 ila 4000 arasında Bitcoin White dağıtıldı. Kripto paranın piyasaya girişinin ardından yükseliş yakalayan BTW, ücretsiz coin sahibi olan kişileri bir hayli sevindirdi.

Bitcoin White 0.9 Dolar Oldu!

Son dönemin en başarılı kripto para birimlerinden bir tanesi olarak görülen Bitcoin White’ın ne kadar güvenilir olacağı tartışma konusu ancak kısa bir süre içerisinde %170 değer artışı yaşayarak 0.9 dolar değerine ulaştı. Fakat piyasaya girer girmez 4-5 dolar gibi değerlere yükselip bir anda çöken birçok para birimi oldu.

İlginizi Çekebilir :  Rusya 2024 Seçimlerinde Blockchain Sistemini Kullanacak
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account

hotmail sign up gmail login